Komentarze (41)
Andrzej Grabowski zwolniony z "TzG"? "To świetny aktor, ale...". Mamy komentarz produkcji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • vontomke

  Oceniono 6 razy 0

  Plotka o plotce, czy wy możecie zlikdować ten gó... portalik? Albo chociaż nie podczepiać go pod wydanie gazeta.pl ?

 • dryl1

  Oceniono 1 raz -1

  Czyżby stołek dla Cieleckiej?

 • Gość: MAREK

  Oceniono 3 razy -1

  Grabowski? Dzieciakowi odmowil autografu i opieprzyl to dziecko!!! Won z takim Grabowskim!!! Pseudo aktor , zero etyki i osobistej kultury!!!! Won z "ekranow" z taka osoba jak Grabowski!!!! Ze tez jest lansowany???? W czym problem??? Wlasciciel stacji tv w której jest lansowany Grabowski jest na tym samym poziomie!!!! Czyli zerowym ale może tez jest poniżej!!! Pozdrawiam.

 • pierwszy.obywatel

  Oceniono 5 razy -1

  Jakby był z TVP to krzyczeliby , że szykany i ku...ka tv a tu nawet nie podali szmaciarze z wyborczej z jakiej to stacji.Pod informacją byloby pincset sztuk hejtu.Tak wyglądają te zmanipulowane informacje .

 • anchois_45

  Oceniono 23 razy -17

  Świetnie, że będą zmiany. Zdecydowanie jeden z najlepszych programów rozrywkowych w TV może być... jeszcze lepszy. Znakomita praca realizatorów, dzięki którym montaż jest na niebotycznym poziomie. Oko cieszy się każdym trafionym ujęciem. Taniec pokazany jest dynamicznie, nie ma czasu na nudę. Prowadzący jak zwykle klasa sama w sobie, jury subtelne, czasem brutalne ale na pewno przesympatyczne i epatujące dobrym rozeznaniem.
  Obsada poszczególnych edycji z niesamowitym wyczuciem. Znani, lubiani, mieszanka trafiona w punkt. To gwarancja jakości jakiej brakuje innym polskim programom rozrywkowym.
  Całość to spektrum doznań estetycznych, słuchowych ale także dla duszy. Łzy smutku przemieszane z eksplozją radości na pewno wymuszą na co wrażliwszych widzach konieczność użycia chusteczki. Wszystko świeże, energetyczne i co najważniejsze prawdziwe!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX