W "Rolnik szuka żony" TVP też wymazało serduszko WOŚP? Sprawdzamy

Czy serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to "znak zastrzeżony' w Telewizji Polskiej? Niestety, wygląda na to, że to symbol niepożądany nie tylko w "Wiadomościach", lecz także w "Rolnik szuka żony".

Radość z ogromnego sukcesu jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyćmiewają niezrozumiałe działania TVP. "Wiadomości" pokazując wywiad z posłem PO Arkadiuszem Myrchem wymazały z jego kurtki symbol WOŚP. Jak alarmują użytkownicy Twittera, to niepierwszy raz kiedy Telewizja Polska działała w ten sposób.

Internauci dopatrzyli się w 10 odcinku 3. serii "Rolnik Szuka Żony" na lustrze w domu pana Tomasza (jednego z uczestników show) charakterystycznego serduszka, które ma zamazany napis "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Niestety, wydaje się być to prawdą. Obejrzeliśmy odcinek i faktycznie: kształt serduszka i jego wielkość odpowiadają naklejce WOŚP.

Rolnik szuka żony. Odcinek 10. seria 3.Rolnik szuka żony. Odcinek 10. seria 3. Screen z Vod.tvp.pl

 ZOBACZ WIĘCEJ SCREENÓW>>>

Oczywiście nie możemy wykluczyć, że to po prostu zwykłe serduszko o lekko nieostrym środku, ani też że pan Tomasz przykleił sobie naklejkę z jakąś niecenzuralną lub obrażającą innych treścią (czyż nie takie napisy zwykle umieszcza się na serduszkach?)... Istnieje też opcja numer 3. Najbezpieczniejsza, bo wydaje się zgodna ze stanowiskiem lansowanym przez prezesa TVP: po prostu w sprawie znów maczał palce Belzebub.

A co na to wszystko TVP? Zwróciliśmy się z tym pytaniem do Centrum Informacyjnego Telewizji Polskiej. Jak tylko dostaniemy odpowiedź, od razu Was poinformujemy, jakie jest stanowisko w sprawie.

ZI

Co się stało z serduszkiem na lustrze pana Tomasza?
Więcej o:
Komentarze (105)
W "Rolnik szuka żony" też TVP wymazało serduszko WOŚP? Sprawdzamy
Zaloguj się
 • Gość: rudawydra

  Oceniono 121 razy 113

  Jestem pełna uznania dla Plotka, że poruszył ten paskudny "wyczyn" TVP!
  Dno u nich już sięgnęło dna i jak u nas w Polce ma być dobrze ,jeśli głupota i bezgraniczna zazdrość rozum przyćmiła już większości naszego społeczeństwa? Tylko nie rozumiem ,dlaczego do takich nie dociera,że kiedyś sami poślizgną się na własnym goownie!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 112 razy 108

  Nie oglądam szmiry tvp 1 tvp2 i to samo polecam rozsądnym ludziom.Pozdro dla normalnych.

 • jaceq

  Oceniono 89 razy 83

  Jacek Kurski to wyjątkowa szmata, podobnie jak otaczający go dwór w rodzaju tej Marzeny Piczuszki.
  Za okupacji takie właśnie coś goliło się na łyso.

 • dybko2

  Oceniono 63 razy 61

  Hwd lepszy sorcie , te wasze zachownia nie pozostawiają wątpliwości że jesteście ...............!!!!!!

 • japka_putina

  Oceniono 59 razy 55

  Najwyraźniej rozkaz przyszedł z samej góry.

 • year68

  Oceniono 44 razy 40

  Ja bym chciał się dowiedzieć co za menda wydała takie polecenie. To nie tylko w TV PiS, ale również w stacjach PR, więc była to akcja zaplanowana wcześniej.

 • Gość: aleksander

  Oceniono 41 razy 37

  Czego oni się tak boją?Od lat ujadają i nie dość,że bezskutecznie to ataki na Owsiaka powodują odwrotny skutek.Poparcie dla WOŚP rosnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX