Meghan Markle przedstawiła Harry'ego ojcu. "Jest bardzo dumny". Więcej o ich związku zdradza brat

Książę Harry zdążył już poznać ojca swojej dziewczyny, Meghan Markle. Szczegóły zdradził brat aktorki.

Książe Harry i Meghan Markle są parą od maja zeszłego roku. Jak donosi "Daily Mail", brytyjski następca tronu poznał już ojca aktorki. Do spotkania doszło w rodzinnym mieście gwiazdy serialu "Suits". Szczegóły zdradził jej brat. 

Mój tata wiedział o związku od samego początku. Pierwszy raz spotkał się z nim jakieś sześć miesięcy temu w Toronto. Widują się raz na dwa miesiące. Meghan i tata są sobie bardzo bliscy i często się kontaktują - powiedział w wywiadzie brat Markle.

Thomas Markle Jr twierdzi, że jego ojciec jest bardzo zadowolony z wyboru córki i cieszy się jej szczęściem. 

Jest szczęśliwy, że to właśnie Harry jest jej partnerem i jest bardzo dumny z córki. Mają niesamowity związek, są sobie bardzo bliscy, tak jest od zawsze.

Brat aktorki przyznał, że on sam nie miał jeszcze okazji poznać księcia Harry'ego, ale liczy na to, że stanie się w najbliższej przyszłości. On również kibicuje związkowi siostry.

Są niesamowicie szczęśliwi ze sobą, świetnie razem wyglądają, ona naprawdę dobrze wybrała. Jest bardzo zakochana i szczęśliwa, bo gdyby było inaczej, nie tkwiłaby w tym związku. Cieszę się, że ich relacja tak dobrze się rozwija, życzę im jak najlepiej. Bardzo im kibicuję. O ile on będzie o nią dbał i będzie ją kochał, nie musi robić nic więcej - chociaż bardzo chciałbym uścisnąć mu dłoń i go poznać - dodał.

 

MK

Więcej o: