Janet Jackson urodziła w wieku 50 lat. Znamy płeć i imię dziecka!

Janet Jackson została mamą. We wtorek na świat przyszło jej pierwsze dziecko.

Janet Jackson w wieku 50 lat została mamą. Ojcem dziecka jest mąż piosenkarki Wissam Al Mana, katarski miliarder, z którym gwiazda pobrała się w 2013 roku. To ich pierwsze dziecko. Radosną wiadomość podało Entertainment Tonight.

Janet Jackson i jej mąż Wissam Al Mana są podekscytowani narodzinami syna Eissa Al Mana. Poród odbył się bez żadnych komplikacji. Teraz Janet potrzebuje odpoczynku - przyznała rzecznik wokalistki.

Radości nie kryła też siostra gwiazdy, La Toya Jackson. Na Twitterze podzieliła się swoim szczęściem.

Jan i Wissam właśnie zostali rodzicami ślicznego chłopca. Gratulacje!

Plotki na temat ciąży Janet Jackson pojawiły się na długo przed tym, zanim gwiazda oficjalnie potwierdziła tę wiadomość. Niewiele osób dawało im wiarę ze względu na wiek piosenkarki. Gdy jednak odwołała trasę koncertową, było już pewne, że niebawem zostanie mamą.

Pozostaje nam tylko pogratulować!

AW

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Janet Jackson urodziła w wieku 50 lat. Znamy płeć i imię dziecka!
Zaloguj się
 • Gość: Mix

  Oceniono 44 razy 36

  Aktorki Laura Linney i Beverly D'Angelo urodziły swoje pierwsze dzieci mając 49 lat. Pisarka Helen Fielding w wieku 48. Podobnie Geena Davis. Holly Hunter miała 47, gdy została mamą, Susan Sarandon 46. W dzisiejszych czasach to częstsze niż się zdaje. Wszystkie panie mają zdrowe dzieci i siłę by podołać macierzyństwu. Wkurza mnie gdy czytam o tym, że późne matki są egoistkami, bo nie zdążą wychować swoich dzieci. Za to kiedy jakaś kobieta zdecyduje się na ciążę mając raka, bo przed śmiercią chce zostać matką, to zostaje okrzyknięta świętą. Agata Mróz doczekała się nawet filmu o sobie. Nikt nie krzyczał, że jest nieodpowiedzialna.

 • Gość: 009

  Oceniono 11 razy 11

  w pierwszym momencie przeczytałem "Janet Jackson urodziła się wieku 50 lat."

 • Gość: Ewka

  Oceniono 9 razy 9

  Urodziła i fajnie. Nie rozumiem, dlaczego tak się tym przejmujcie. To jej problem, jak sobie da radę, czy zdąży wychować, jakie będą jej relacje z synkiem. Na pewno nie zabraknie mi miłości.A 50-letnia kobieta nie jest staruszką. Za to ma więcej rozumu niż wiele młodych matek.

 • Gość: bolo

  Oceniono 23 razy 9

  Co to kogo obchodzi ? Gdzie są Lewandowscy? Czy była już kupa u Lewandowskiej? Jakie gacie założyła Lewandowska? Czy Lewandowska może zeżryć parówę?

 • uniwersalny_kibic

  Oceniono 18 razy 2

  Nie wiem po co od razu pisać o płci dziecka, dorośnie to samo zdecyduje, czy chce być chłopcem czy też dziewczynką.

 • Gość: nina

  Oceniono 4 razy 0

  OT ale koszmarny ma ten szczątek nosa, ta rodzina ma w ogóle jakiś problem z nosami, Majkel i Latoya też sobie takie zadarte kikutki obleśne porobili zamiast solidnych płaskich murzyńskich kinoli, jak oni w ogóle tym oddychają?

 • Gość: madrasa

  Oceniono 7 razy -1

  Oczywiscie. Teoretycznie mozna nawet urodzic w wieku 60 lat. Tylko pytanie po co? Na wszystko jest pora. Nie oczekujmy jednak od tej starszej pani rozumu. Zreszta i tak nie ona bedzie wychowywac bachora. I dotyczy to takze facetow, typu staruszek Jagger. Tam to zreszta ktos pewnie strzelil z boku.

 • Gość: młody buchaj

  Oceniono 5 razy -1

  Wczoraj tu czytałem artykuł o 47 letniej kobiecie, zaszłą w ciążę i wielkie halo, a dziś nic? Dżanet może bez skandalu?

 • Gość: gucio44

  Oceniono 8 razy -2

  " - Chłopiec czy dziewczynka?
  - Chyba za wcześnie na nadawanie mu społecznych ról, nieprawdaż?"

  ^Logika lewactwa w montypyhtonowiskiej pigułce. :D:D:D

  PS. Janet Jackson ma 50 lat... JPDL...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX