Carrie Fisher na ostatnim zdjęciu przed śmiercią. Coraz więcej spekulacji o przyczynach. "Wróciła do nałogów"

Carrie Fisher zmarła po pięciu dniach w szpitalu. Pojawiają się kolejne doniesienia na temat powodów przedwczesnej śmierci aktorki.

Carrie Fisher odeszła we wtorek rano po tym, jak pięć dni wcześniej jej stan zdrowia pogorszył się podczas lotu z Londynu do Los Angeles. Gwiazda, która w przeszłości nie stroniła od alkoholu i narkotyków, zmarła po pięciu dniach na Oddziale Intensywnej Terapii, nie odzyskawszy przytomności. Jeszcze kilka dni wcześniej zwiedzała Belgię, skąd pochodzi jedno z ostatnich jej zdjęć.

Ostatnie zdjęcie Carrie FisherOstatnie zdjęcie Carrie Fisher XPOSUREPHOTOS.COM / XPOSUREUK

Pierwotnie mówiło się o tym, że przyczyną jej złego stanu zdrowia miał być zawał serca, którego miała doznać na pokładzie samolotu. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że być może doszło do zatrzymania akcji serca, które mogło być spowodowane powrotem do starych przyzwyczajeń.

Carrie wróciła do brania narkotyków w okolicach Święta Dziękczynienia. Sama widziałam ją pod wpływem nie tak dawno temu - powiedziała osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z RadarOnline.com.

Podobne podejrzenia mają inni znajomi, którzy także wiedzieli o nałogach aktorki.

Niektórzy jej przyjaciele, z którymi rozmawiałam, wątpili, że kiedykolwiek była trzeźwa, bo miała dostęp do leków na receptę, którymi leczyła chorobę dwubiegunową, depresję i stany lękowe - kontynuowało źródło portalu.

Podobno jednak sama aktorka zaprzeczała, jakoby miała jakikolwiek problem z uzależnieniem, dlatego trudno było ocenić, czy faktycznie przyjmuje substancje odurzające.

O ironio, powiedziała do mnie: jesteś za stara, żeby jarać, skarbie. Odpowiedziałam: ty też, skarbie - czytamy zeznania osoby bliskiej Fisher.

Carrie Fisher zmarła w wieku 60 lat. Aktorka zostanie zapamiętana jako odtwórczyni roli księżniczki Lei w sadze "Gwiezdnych Wojen". Aktorka przez lata zmagała się z licznymi uzależnieniami i chorobą dwubiegunową. W 2016 roku wydała ostatnią, siódmą z kolei książkę, w której rozliczała się z przeszłością.

Sprawdź książkę Carrie Fisher "Księżniczka po przejściach. Nie tylko o Gwiezdnych Wojnach" >>

MK

Komentarze (40)
Przyczyna śmierci Carrie Fisher jest inna niż myśleliśmy? "Wróciła do brania narkotyków. Miała dostęp do leków na receptę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ja

  Oceniono 15 razy 15

  To nie musiały być narkotyki. Same leki także mogły być przyczyną zawału. Każda tabletka to chemia, a nie cudowny cukierek..

 • sauronzmordoru

  Oceniono 13 razy 7

  Może po prostu - umarła? Każdego z nas to czeka - i czy jest to takie śmieszne?

 • piotrus009

  Oceniono 6 razy 4

  Dajcie spokój, RadarOnline ma wiarygodność niższą nawet niż TVP i Plotek.

 • magwol2

  Oceniono 3 razy 3

  W triwiach na IMDB ma, że do Przebudzenia Mocy zrzuciła 35 funtów. To nie jest zdrowo w tym wieku, może zaszkodzić na serce.

 • Gość: betwet

  Oceniono 2 razy 2

  Choroba dwubiegunowa niszczy życie chorym i tym co ich kochają. Ona chociaż była w uprzywilejowanej sytuacji. W Polsce chorzy psychicznie są na marginesie społeczeństwa. Zamiast dać im przyzwoite renty państwo finansuje różne "dobre panie", które wyciągają miliony podatników na pozorowaną pomoc, a tak naprawdę - swoje dobre życie.

 • fmbiznes

  Oceniono 3 razy 1

  Leki i używki nigdy nie pomogą w życiu długo..
  www.allegro.pl/show_item.php?item=6660127823

 • stach_79

  0

  Już wiemy gdzie jest rynek zbytu Kolumbijczyków

 • valla

  Oceniono 8 razy 0

  Aktorka jednej roli ktora dostala przez lozko.
  Rewelacja....

 • sselrats

  0

  Jakby jej starym przyzwyczeniem bylo tarmoszenie we wlasnych majtkach to by zyla zdrowo i szcesliwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX