;

George Michael przedawkował heroinę? "To niesamowite, że przetrwał tak długo". Na ostatnich zdjęciach nie wygląda najlepiej

George Michael

George Michael (AG / EAST NEWS)

George Michael zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Według "The Telegraph" powodem złego stanu zdrowia gwiazdora było uzależnienie od heroiny.

George Michael niespodziewanie zmarł w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Do tej pory nie było wiadomo, co spowodowało niewydolność serca, która doprowadziła do jego śmierci. Teraz światło dzienne ujrzały nowe fakty w tej sprawie. Jak czytamy w "The Telegraph", osoby z bliskiego otoczenia piosenkarza są przekonane, że powodem było uzależnienie od heroiny, które doprowadziło do zatrzymania akcji serca. Michael miał być ostatnio hospitalizowany ze względu na przedawkowanie.

Wielokrotnie był przywożony na oddział ratunkowy. Nadużywał heroiny. Uważam, że to niesamowite, że przetrwał tak długo - powiedziało anonimowe źródło.

W ostatnich miesiącach Michael nie wyglądał najlepiej. Uzależnienie i problemy zdrowotne z nim związane sprawiły, że gwiazdor przybrał na wadze.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Na ostatnich zdjęciach, które zrobiono mu we wrześniu podczas wizyty w pobliskiej restauracji, artysta wyglądał na "zmęczonego i wynędzniałego", jak kwituje "The Sun".

MK

 

Rozpoznasz te kultowe seriale lat 80. i 90. po jednym kadrze? [QUIZ]
1/15Z jakiego serialu pochodzi ten kadr?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (26)
George Michael przedawkował heroinę? "To niesamowite, że przetrwał tak długo". Na ostatnich zdjęciach nie wygląda najlepiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Magdalena

  Oceniono 22 razy 16

  Ciekawe kto i dlaczego zrobil mu te zdjecia? Przyjaciel chyba nie! Pewnie ktos kto zazroscil mu slawy, talentu i pieniedzy. I tak jest moim idolem i zawsze bedzie. Bladzic ludzka rzecz.

 • lusjola

  Oceniono 12 razy 12

  To było JEGO ostatnie wołanie o pomoc!!! Straszne młody człowiek i wspaniały piosenkarz Żal...

 • Gość: wiem

  Oceniono 14 razy 10

  hera dziala jak cholera

 • elenem

  Oceniono 7 razy 7

  Elvis, Marylin M. i inni.... hm? Nie byłam w ich skórze, nie żyłam ich życiem.... więc nie wiem na pewno dlaczego sięgaja po uzywki. Może... ludzie ktorzy osiągnęli juz prawie wszystko -sława, pieniądze itd- w pewnym momencie czują sie wypaleni. Moze maja dość obecności fotografow i fałszu obecnego wszędzie. Moze.... czują sie tak samotni, ze nie mogą juz tego znieść. Tą tajemnice zabrali ze soba.

 • Gość: niezależny

  Oceniono 6 razy 6

  A ja myślę, że co innego. Myślę, że zdecydował się na samobójstwo.
  Nie odnalazł się i to zadecydowało o stanie ostatecznym.
  Wielka strata.

 • Gość: kopfik

  Oceniono 8 razy 6

  Wielu muzyków prowadzi rozrywkowy tryb życia, gdzie częste całonocne imprezy to norma, na nich alkohol leje się strumieniami, narkotyków jest w brud, stąd wielu się uzależnia, a wiadomo wraz ze starzeniem się organizmu jeśli się nie zmieni trybu życia ryzyko nagłego zejścia rośnie

 • Gość: monik

  Oceniono 7 razy 5

  Samotność...

 • Gość: asd

  Oceniono 23 razy 5

  szkoda człowieka, ale zastanawia to że prawie wszystkie gwiazdy tak kończą. czym to jest spowodowane? łatwe pieniądze, nieadekwatnie duże do wkładu pracy, sława, dobrobyt - widać to nie służy człowiekowi. Do sukcesu też trzeba dojrzeć żeby sodówa do głowy nie uderzyła.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Zastanawiam się dlaczego święta spędzał sam, bez wsparcia rodziny. Teraz rodzina obarcza innych za jego śmierć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane