"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania zostali rodzicami! Zdradzili płeć i imię. "Bardowcy w komplecie". Jest ZDJĘCIE

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania mają dziecko! Radosną nowiną podzielili się na Facebooku. I pokazali zdjęcie całej rodziny.

 "Rolnik szuka żony". Te Święta Grzesiek i Ania będą mieć wyjątkowo szczęśliwe. Państwo Bardowscy ogłosili właśnie na Facebooku, że zostali rodzicami! Do informacji dołączyli zdjęcie całej trójki.

Bardowscy w komplecie :) A myślałem, że jestem szczęśliwy. Myliłem się! Prawdziwe szczęście dopiero przyszło!!! Wprawdzie nieco wcześniej, niż było planowane, ale to chyba przez to, że nie mogliśmy się już doczekać :) - ogłosił rolnik na swoim fanpage'u. - 1,5 roku i świat wywrócił się do góry nogami. Żona, o jakiej nawet nie śniłem, własny kąt w którym oboje każdego dnia cieszymy się sobą.

Szczęśliwy Bardowski zdradził nam też imię i płeć dziecka, a także nieco dotyczących go szczegółów.

A teraz Jan, przy którym wszystko, co do tej pory było - straciło na znaczeniu. ON - cała nasza uwaga, nasz pępek świata. Naszego świata!!! Pierwsze chwile na moich rękach, łzy w oczach i rodzina w komplecie. Wygląda na to, że można kochać jeszcze bardziej, zmiana jest drobna - bo jedyne 3630 gram , ale wiąże i cementuje naszą rodzinę co najmniej jakby ważyła kilka ton. Teraz wiem, że "dom" postawiliśmy na fundamencie, który może przetrwać wszystko. A jest nim: miłość i rodzina.

Koniec wpisu to życzenia dla fanów, którzy kibicują związkowi sympatycznej pary.

Życzymy Wam, choćby cząstki tego co przytrafiło się nam - wiemy, że nawet tyle wystarczy do bycia szczęśliwym:) Wesołych Świąt.

Jasio jest pierwszym dzieckiem w historii polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania zaś to jedna z najsympatyczniejszych par, jakie związały się dzięki programowi. Ze strony Grzegorza to była niemal miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ jak tylko zobaczył zdjęcie Ani, od razu zwrócił na nią uwagę. I kiedy ją poznał nie miał wątpliwości, że znalazł tę jedyną. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

JZ

Więcej o:
Komentarze (34)
"Rolnik szuka żony". Grzegorz i Ania zostali rodzicami! Zdradzili płeć i imię. "Bardowcy w komplecie". Jest ZDJĘCIE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • theorema

  Oceniono 50 razy 40

  Szczerze mówiąc, niech sobie hejterzy mówią o programie, co chcą, ale nawet gdyby tylko ta jedna para miała dzięki niemu znaleźć szczęście, to warto. Tak trudno poznać kogoś odpowiedzialnego, po staroswiecku romantycznego, kto nie kalkuluje, nie namysla się latami... Oboje mają fart, że trafili na siebie.

 • Gość: iza

  Oceniono 29 razy 21

  GRATULACJE!!!!!PIEKNA RODZINKA,duzo zdrowia dla mamusi i dzieciatka,najcudowniejsze śWIETA,cudna para

 • Gość: rka

  Oceniono 8 razy 6

  piękna para,a teraz rodzinka,Gratulacje ,wesołych swiąt i duzo przespanych nocy

 • Gość: poziomka

  Oceniono 5 razy 5

  Gratulacje dla szczesliwych Rodzicow!! Niech Jas rosnie zdrowo i wyrosnie na madrego i dobrego Jana !!

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  A co się stało z JUDYTĄ od Zbyszka KLAWIKOWSKIEGO. Słyszałam że wcale jej nie było....:O

 • balajanek

  Oceniono 11 razy 1

  Rolnik zasiał, materiał siewny był dobrej jakości,gleba pulchna hmmm... to i plon zebrał wspaniały. Na dodatek przed czasem. A wy mieszczuchy co? Siejecie gdzie popadnie i plonów nie macie. Nie wstyd wam?!

 • Gość: ADO

  Oceniono 2 razy 0

  Rzygam już nimi, zwykłe pustaki,co mnie obchodzi co robią, zero klasy tylko lans-wielkie mi halo bo dzieciaka se przyrobiły pustaki

 • Gość: prawda

  Oceniono 3 razy -1

  orażka
  Skichane nad sobą dwa pustaki Narcyzm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX