Otylia Jędrzejczak o ciąży. "Płeć już znam". Dlaczego dotąd nie zauważyliśmy? Patrzymy na jej ostatnie zdjęcia i wszystko jasne

Otylia Jędrzejczak oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. "Nieoficjalnie" jej stroje świadczyły o tym już wcześniej.

Otylia Jędrzejczak to utytułowana pływaczka, jedna z najlepszych na świecie. Teraz, do tytułów sportowych doda jeszcze inny, bardzo ważny: mama. Nowiną pochwaliła się na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z pluszakami i zapowiedziała "piękne zmiany".

Już za kilka miesięcy będę miała okazję sprawdzić się w roli matki. Ekscytacja wzrasta z każdym tygodniem, ale do sprawy zamierzam podejść jak do zawodów. Bardzo pilnie przygotowuje się na narodziny dziecka. Obecnie przeżywam wzloty i upadki, ale ogólnie jestem bardzo szczęśliwa. Płeć już znam, ale na razie nie zamierzam zdradzać szczegółów - mówiła w rozmowie z Onetem.

Dziecko najprawdopodobniej urodzi się w marcu, więc ciąża jest już zaawansowana, a my zaś od dłuższego czasu powinniśmy obserwować na zdjęciach zmianę kształtów pływaczki. Tym bardziej, że ona sama nie robiła ze swojej ciąży tajemnicy.

Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Powiększającego się brzucha Otylii Jędrzejczak nie zauważyliśmy, ponieważ pływaczka zręcznie ukrywała go pod luźnym strojami. Na ostatnich zdjęciach widzimy ją w obszernych koszulkach, luźnych tunikach czy zwiewnych sukienkach.

Jędrzejczak ze śmiechem przyznaje, że jej dziecko będzie w czepku urodzone... pływackim.

Wiadomo, że od najmłodszych lat będzie pływało. Moim zdaniem to absolutnie niezbędna umiejętność, która bardzo się przydaje w dorosłym życiu - mówiła Onetowi.

Poza tym, ani ciąża, ani macierzyństwo, nie powstrzymają jej w realizacji założonych celów. Mistrzyni zamierza dokończyć pracę doktorską, już myśli o kolejnych studiach, a w przyszłości, kto wie, może zostanie prezeską PZP. Jak bowiem mówi, "ciąża to nie choroba".

Imponujące podejście do życia.

JZ

Więcej o:
Komentarze (15)
Otylia Jędrzejczak potwierdziła, że jest w ciąży. A my patrzymy na jej ostatnie zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 20 razy 8

  Otylii gratulujemy łebskiego adwokata.

 • wrb.gazeta

  Oceniono 16 razy 4

  W Polsce mamy blisko 40 mln ludzi, na świecie kilka miliardów. W czym Otylia jest tak wyjątkowa, na tle kraju i świata, że w kółko piszecie o jej ciąży, niemal tak jak by wylądowało UFO? To jedna z ostatnich żyjących kobiet na świecie a gatunek ludzki jest na wymarciu, że tak to świętujemy?
  Nie ujmuje jej zasług sportowych, ale byłych sportowców may na setki, innych celebrytów w tysiącach. Otylia wyróżnia się na ich tle jedynie niedojrzałością emocjonalną, jej selfie z "dzióbkami" tylko mnie w tym utwierdzają.
  Czy może chodzi o co innego? Czy to nie ta sama osoba, która już raz pokazałą niedojrzałość i to że nie dorosła do pieniedzy ktore dostała, kupujac sobie szybkie fury, pędzac nimi na oślep, wyprzedzając pod górkę sznury aut? Co mogło być przyczyną śmierci ludzi postronnych, a tak się stało że jej brata. O dziwo Otylia nie wyjkazała po tym skróchy tylko wydałą krocie na prawników by wymigać sie od wyroku, który za taki czyn jest przewidziany czyli 8 lat. W króce po tym była już na balach dla celebrytów tancząc i się śmiejąc. To jest taki wasz autorytet, że jej zaciązenie przedstawiacie jak by była jakąś królową? Ona niewiele sobą reprezentuje, a takich gwiazdek promujecie sporo, jedna ostatnio pokazałą swoje oblicze - Michalczewski - damski bokser z nosem białym od kokainy. Zastanowcie sie nad tym kogo promujecie.

 • jowisz53

  Oceniono 8 razy 2

  Moja sąsiadka też zaszła w ciążę i nie było o tym na głównej stronie G.W.

 • Gość: klm

  Oceniono 8 razy 0

  powinna być w więzieniu, a nie w ciąży...

  no, ale celebrytom wolno więcej... nawet zabić brata...

 • Gość: Maga

  Oceniono 3 razy -1

  Nikt by nie zauwazyl, bo jest gruba. O urodzie badz bardziej jej braku juz nie wspomne

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy -4

  a kiedy pojdzie siedziec do pudła za smierc brata

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 9 razy -5

  Otylia to kawał kobity, w tę ciążę musiała zajść jakoś niedługo po Londynie.

 • aaa aaa

  Oceniono 24 razy -6

  absolutnie niezbędna umiejętność, która bardzo się przydaje w dorosłym życiu to umiejetnosc prowadzenia samochodu a nie plywanie, co nie pani Otylio?
  nie umiesz plywac - zabijesz siebie
  nie umiesz prowadzic - zabijesz innych, np brata

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX