Małgorzata Kożuchowska reklamuje centrum handlowe. Chyba miało być świątecznie. Jak wyszło? Internauci: Pierwsza kobieta papież Polka

Małgorzata Kożuchowska jest twarzą centrum handlowego Bonarka City Center. W sezonie przedświątecznym jej postać ozdobiła billboardy. Ich stylistyka? Nie każdemu się podoba.

Małgorzata Kożuchowska często pojawia się w reklamach, ale do tej pory żadna nie wzbudziła takiego zainteresowania ze strony internautów. Wszystkiemu "winna" jest estetyka zdjęć Bonarki, która nasuwa na myśl obrazy, jakie pojawiają się w kościołach.

Na zdjęciach możemy podziwiać aktorkę w srebrnej, bogato zdobionej sukni. Wszystko było ok, gdyby nie wyrastające z jej pleców skrzydła. Ładne? Nieładne? Internauci uznali, że jest to dość zabawne. Profil "Vogule Poland" zamieścił zdjęcie Kożuchowskiej na Facebooku, a ich fani mieli WIELE ciekawych skojarzeń.

Męczeńska śmierć w kartonach, order, teraz to... Szykuje nam się pierwsza kobieta papież Polka!!!
Jaki kraj taki Kosogłos.
Matka Boska Kożuchowska!

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest bardzo religijna. Swojego syna nazwała Jan Franciszek - to połączenie imion dwóch papieży, Jana Pawła II i Franciszka. Kożuchowska chętnie opowiada o swojej wierze, a przydomek "Matka Boska Kożuchowska", który nadali jej internauci, pojawia się w jej kontekście dość często (oczywiście tylko w sieci). Nowa reklama na pewno doskonale wpisuje się w ten wizerunek. Szkoda tylko, że przy okazji pojawia się też trochę niezamierzonego efektu komicznego.

A może wcale nie szkoda? ;)

JM

 

Więcej o:
Komentarze (172)
"Kobieta papież". Kożuchowska reklamuje centrum handlowe. Te bilboardy są DZIWNE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: egrer

    Oceniono 174 razy 138

    Aniołek Rydzykowa Street.
    Córko belzebuba. Jak ci nei wstyd reklamować te diabelskie swiątynie rozpusty w mediach i biznesie? Tfu.... Typowy katolicyzm toruński. Bigoteria pomieszana z miłością do pieniądza. nie ma nic bardziej obrzydliwego niż świątynie ociekające złotem i wyznawcy leżący krzyżem przed złoconym ołtarzem ze złotym cielcem w oczach. Ta kobieta jest po prostu obłudna do szpiku kości. Popiera Rydzyka a pracuje w amoralnych filmach i serialach. Dajcież spokój

  • beamas1053

    Oceniono 154 razy 106

    Sprzedałaś się pisowi! Tandetna aktorko od tandetnych seriali. Wstydu nie masz ani godności!

  • Gość: mła

    Oceniono 95 razy 73

    Jaki kraj taki Victoria's Secret Angel...

  • basiak63

    Oceniono 84 razy 70

    Skoro jej i odbiorcom się podoba, to dlaczego nie. Pani Kożuchowska wielką aktorką nie jest, to może zarabiać pieniądze na reklamach bogoojczyżnianych. Jej wizerunkowi nic nie zaszkodzi, bo jest przecież tylko aktorką serialową z medalem od pana Dudy.

  • Gość: Viking

    Oceniono 85 razy 69

    Ale wiocha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX