Doda chce od Emila Haidara miliona. Powód? Dokument. Jego treść Was zaskoczy. "Jest upoważniona do publikacji nagrań"

Doda rozważa złożenie pozwu przeciwko Emilowi Haidarowi. Za to, że "kompromitował" ją pod wpływem alkoholu.

Emil Haidar, kiedy jeszcze spotykał się z Dodą, podpisał dokument, który może go teraz kosztować milion złotych. Takiej wysokości odszkodowanie zgodził się w nim wypłacić Dodzie w przypadku, gdyby swoim zachowaniem pod wpływem alkoholu skompromitował ją. Wokalistka otrzymała również prawo do nagrywania jego ekscesów.

Teraz, jak informuje "Fakt", Doda chce wykorzystać ten dokument.

Rozważamy złożenie pozwu przeciwko Panu Emilowi Haidarowi, którego podstawą jest jego oświadczenie złożone przed notariuszem w czerwcu 2015 roku. Po tym terminie dochodziło nadal do scysji z udziałem Pana Emila Haidara. Polegały one na dalszym nadużywaniu alkoholu, robieniu awantur oraz kompromitowania Pani Rabczewskiej w oczach innych osób. Pani Dorota jest uprawniona do opublikowania nagrań i zachowań swojego byłego narzeczonego jak również żądania zadośćuczynienia w kwocie miliona złotych - czytamy tam wypowiedź Filipa Dopierały, adwokata Dody.

Serwis informuje również, że dotąd nierozstrzygnięta została sprawa wartego 225 tysięcy pierścionka zaręczynowego, który zgodnie z wyrokiem sądu, wokalistka zobowiązała się zwrócić Haidarowi. Dopierał dementuje pogłoski o tym, że pierścionek mógł zostać sprzedany.

Pierścionek istnieje, nie został sprzedany. Nikt do tej pory nie komunikował się w sprawie jego odbioru. Pierścionek być może będzie stanowił już część tego zadośćuczynienia. Jeżeli uznamy, że tak, to Pani Dorota złoży oświadczenie.

JZ

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Doda chce od Emila Haidara miliona. Powód? Dokument. Jego treść Was zaskoczy. "Jest upoważniona do publikacji nagrań"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Greta

  Oceniono 26 razy 20

  ale się uparła na ten pierścionek

 • Gość: m.

  Oceniono 30 razy 18

  No wspaniała jest ta Doda! Która żona alkoholika wpadłaby na to, żeby gościa (zapewne po pijackich wybrykach błagającego o wybaczenie) zaciągnąć do notariusza, by podpisał papiery na ogromną sumę, że chlać nie będzie i nie będzie robił obciachu bo inaczej będzie płacił. Teraz wierzę, że ona naprawdę ma IQ 156! Brawo!!!!

 • Gość: Bleble

  Oceniono 16 razy 16

  Aby zadawać się z Dodą trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 20 razy 12

  DODA POTRZEBUJE PIENIĘDZY TO BĘDZIE KOMBINOWAĆ ABY KASĘ ZDOBYĆ ROBI SIĘ ŻAŁOSNA PIERŚCIONKA NIE CHCE ODDAĆ ALBO JUŻ GO SPIENIĘŻYŁA I NIE MA CO ODDAĆ TO JUŻ NIE TA DODA CO BYŁA W TEJ DODZIE TO SAME KOMBINOWANIE ROBI SIĘ MIERNA

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  Ona kiedyś była żałosna. Teraz już nawet to nie.

 • Gość: Renulka

  Oceniono 12 razy 10

  Jaki to był romantyczny związek.

 • Gość: fhuj

  Oceniono 13 razy 9

  zawsze tarza się w gó...e paskudny babol

 • Gość: morgana

  Oceniono 18 razy 6

  lodzia ma jakieś rozdwojenie jaźni, amnezje i cholera wie co jeszcze !!! gdy była z ciapatym krzyczała, że o wszystkich "występkach" Emila wie i je akceptuje, chętnie pozowała z jego rodzicami twierdząc, że ją o wszystkim uprzedzili !!! przez długi czas lodzi nie przeszkadzał jego alkoholizm, a jak niby zaczął przeszkadzać, to i tak z nim jeszcze sporo czasu była - skąd po takim czasie tyle jadu w niej ?!? bo ją ktoś przyłapał jak rysowała po wozie ciapatego ?!? że on sobie życie układa a jej kolejna płyta nie wypaliła ?!?

 • Gość: zen

  Oceniono 7 razy 5

  Weszłam tu tylko po to, aby zaapelować w imieniu, jak sądzę, wielu osób: NIE CHCEMY JUŻ DONIESIEŃ Z TEGO RYNSZTOKA I TEJ ZDESPEROWANEJ OSOBIE TEŻ MÓWIMY NIE!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX