Anna Lewandowska od dawna planowała ciążę? "Już kilka lat temu...". To robi wrażenie!

Anna i Robert Lewandowscy niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Jednak do roli matki "Lewa" zaczęła przygotowywać się o wiele wcześniej.

Anna i Robert Lewandowscy na przełomie marca i kwietnia zostaną rodzicami. Ponoć jednak sportsmenka już od dawna planowała ciążę, a do roli mamy skrupulatnie się przygotowywała. Świadczyć o tym może nie tylko wiedza i kolejne wpisy na blogu o tematyce ciążowej, ale też to, że sama interesowała się warsztatami skierowanymi do kobiet w ciąży.

Lewandowska do roli mamy przygotowywała się od dawna. Już kilka lat temu odbyła kursy dotyczące ćwiczeń i odżywiania w ciąży - czytamy we "Fleszu".

Teraz zdobytą wiedzą będzie dzielić się z innymi przyszłymi mami. Są już nawet zaplanowane terminy warsztatów, które "Lewa" poprowadzi.

W styczniu odbędzie się kolejna edycja warsztatów z cyklu "Healthy Ciąża" i "Healthy Mama", które Ania współprowadzi z Edytą Litwiniuk. A na przełomie stycznia i lutego w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki odbędzie się organizowany przez nią obóz treningowy - mówi w rozmowie z "Fleszem" menadżerka Lewandowskiej, Monika Rebizant.

Sportsmenka nigdy z resztą nie kryła, że chce zostać mamą. Już w 2013 roku w rozmowie z "Galą" zdradziła, jakie jest jej podejście do wychowania dzieci.

Dzieci się gubią, kiedy żyją w świecie, gdzie nie ma jasnych zasad, a jedynym wyznacznikiem tego, co jest fajna, są pieniądze. Przerażają mnie rodzice, którym się wydaje, że jak dziecku pod względem materialnym niczego nie brakuje, to wystarczy. Kupują mu drogą zabawkę, nową grę komputerową albo iPada, obok położą słodycze, a później się dziwią, że dziecko jest osowiałe albo chore, ciągle na antybiotyku. Zamiast zadbać o dobry kontakt, o to, co je i czy ma odpowiednią ilość ruchu.

Na brak ruchu dziecko Lewandowskich z pewnością nie będzie narzekać.

Sprawdź poradnik "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" z autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń >>

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Anna Lewandowska od dawna planowała ciążę? "Już kilka lat temu...". To robi wrażenie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: James

  Oceniono 33 razy 17

  Przestań żyć pozornie, zrezygnuj z oglądania TV, przeglądania nie wartościowych stron www, śledzenia czyjegoś życia, zacznij żyć prawdziwie, ucz się, szlifuj wartości, uprawiaj sport, żyj swoim życiem, Twoja rodzina, przyjaciele, zwierzęta, ludzie dobrej woli liczą na Ciebie!
  Ludziom z ekranu jesteś obojętny, nie chcą Cię nawet znać, wiedzieć, że istniejesz, istoty prawdziwe są obok Ciebie, spójrz i zobacz!
  Nie uważaj, że czegoś nie potrafisz, że jesteś gorszy, jeżeli coś Ci nie wychodzi tak dobrze jak byś chciał, to znaczy, że za mało nad tym pracowałeś, poświęć się, pracuj ciężej, dotyczy to wszystkiego: wartości, nauki, sportu.
  Wstań, wyłącz ekran i zacznij zdobywać cele, dla siebie, dla innych!
  To Twoje życie – nie podporządkowuj go innym!
  To Twoje życie – jedna próba, jeden czas, więcej nie będzie!
  To Twoje życie – wstań i walcz!

 • Gość: koniec spaceru

  Oceniono 23 razy 13

  pani Ania to już sama nie wiem, co ze sobą zrobić, aż strach pomyśleć, co będzie jak urodzi i zacznie wychowywać, opowieści i rad nie będzie końca, okaża się, że my wszystkie nie potrafiłyśmy być zdrowe w ciąży i zdrowo wychowywac dzieci. A swoją drogą te tyłu angielsko- polskie są śmieszne, ale mogła dać niemiecko-polskie;-)))

 • basiacan

  Oceniono 15 razy 11

  Brawo Gazeto za niekonsekwencje... Raz po raz placzesz, ze do "wladzy" doszli idioci ale sama, codziennie i niezlomnie, przyczyniasz sie do wychowywania bezmozgiego plebsu!!! Informacje o "gwiazdach" typu Lewandowska czy Kaczynska powoduja odruch wymiotny. Coraz wiecej smieci na lamach tej gazety!

 • Gość: Ji

  Oceniono 9 razy 7

  Może i coś tam sie zgadza, ale z pewnoscia kobieta, ktora jest na początku ciazy i jeszcze nie wychowała zadnego dziecka jest średnim autorytetem...

 • do_podziwu

  Oceniono 11 razy 7

  Lewandowska do roli mamy przygotowywała się od dawna. Już kilka lat temu odbyła kursy dotyczące ćwiczeń i odżywiania w ciąży - hahahah ciekawe czy jeszcze pamieta cos z tych "kursow

 • Gość: Ewa

  Oceniono 13 razy 5

  Rzygać już się chce.Wszędzie Lewandowska. Widocznie ona jedna jest w ciąży. Więc dmuchajmy i chuchajmy na to jajko

 • Gość: Olka

  Oceniono 14 razy 2

  Ze co? Przecież ta panienka wysłowić sie nie umie! Błędy robi niesamowite i ma być expertka od czego??? Hahaha Krowy w oborze doić,Lewandowska!!!

 • Gość: paka

  Oceniono 8 razy 2

  uczęszczała na warsztaty i będzie dzielić się wiedzą o tematyce ciążowej..., ciekawe ile na tym zarobi, kolejny biznes

 • Gość: Peter

  Oceniono 10 razy 2

  Ona to chyba nawet wali w toalecie kupy fitness.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX