Kinga Rusin na "szokującym zdjęciu bez makijażu". Nie bała się też pokazać siwych włosów. Stoi za tym coś więcej

Kinga Rusin w ogromnym zaniepokojeniem odniosła się do najnowszych propozycji zmian Ministerstwa Środowiska. W mediach społecznościowych zachęcała swoich fanów do czynnego sprzeciwiania się "skandalicznym pomysłom". Ich uwagę przyciągnęła "szokującym selfie".

Kinga Rusin ostatnie tygodnie była w Argentynie, gdzie realizowała zdjęcia do 2. sezonu programu "Agent Gwiazdy". Po powrocie do Polski nadrabiała zaległości w najnowszych wiadomościach. Dziennikarkę ominęły między innymi propozycje zmian w prawie, jakie chciałoby wprowadzić Ministerstwo Środowiska. Rusin, od lat zaangażowana w sprawy ekologii, z dużym wzburzeniem odniosła się do pakietu nowelizacji ustaw, zwłaszcza tych dotyczących ograniczenia stronie społecznej działań na rzecz ochrony środowiska czy zniesienia kontroli nad działalnością Lasów Państwowych - o czym alarmował Greenpeace na Facebooku. 

Rusin swoje oburzenie wyraziła także na Instagramie. Dziennikarka wrzuciła zdjęcie bez makijażu, aby nagłośnić swój apel.

Wrzucam "szokujące zdjęcie bez makijażu prosto z Argentyny" licząc na to, że wraz z nim rozejdzie się po internecie mój apel! Apeluję o to, żeby wszyscy wrażliwi Polacy, którym na sercu leży ochrona środowiska, w szczególności naszych lasów i żyjących w nich dzikich zwierząt zabrali głos w sprawie skandalicznych, nowych pomysłów Ministerstwa Środowiska dotyczących likwidacji jakiegokolwiek nadzoru nad Lasami Państwowymi i znacznego ograniczenia możliwości działania organizacjom ekologicznym. Włączcie się proszę do dyskusji pod ostatnim postem na moim fanpage'u na facebooku. Nie pozwólmy odebrać sobie głosu i zakneblować ust. To NASZE a nie "ich" narodowe dobro

 

ZI 

Więcej o:
Komentarze (22)
Kina Rusin wrzuca zdjęcie bez makijażu w słusznej sprawie. "Apeluję, by wszyscy wrażliwi Polacy..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 20 razy 14

  "szokującym zdjęciu bez makijażu"- wydawalo mi sie ,ze szokowac to mozna ...makijazem a nie odwrotnie.

  Sam apel bardzo sluszny ,zniszczymy srodowisko, wytniemy lasy i zostana nam tylko... fotografie

 • Gość: j

  Oceniono 17 razy 11

  super idea

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  A ja uważam że to super babka i bez makijażu wygląda lepiej niż nie jedna sztuczna pinda wymalowana...

 • Gość: jestem za

  Oceniono 11 razy 9

  Popieram. Gdzie można podpisać petycję. Powinna być jakaś wielka ogólnopolska inicjatywa.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  No rzeczywiście strasznie można się zszokowac:D

 • elenem

  Oceniono 3 razy 1

  Zaszokowani to dopiero wszyscy bedziecie, kiedy po aktualnych rzadach przyjdzie Wam i waszym dzieciom oglądac polskie puszcze i lasy jedynie na zdjeciach. A po wejsciu do lasy zastaniecie jedynie wyciete ślady po pniach drzew. To dopiero bedzie szok! A przyroda juz tego nie odbuduje sama. No chyba ze dla ludzi z miast i betonow las to abstrakcja. Moze rzadzacy zamiast na przyjecia wybraliby sie na wycieczke do puszczy. Warto dotlenic i przewietrzyc głowe zanim złozy sie podpis na kolejnej ustawie.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 1

  Piękna i mądra kobieta

 • Gość: marcin

  Oceniono 3 razy 1

  Ja tam zszokowany nie jestem, bez makijażu bardziej mi się podoba.

 • Gość: ewka

  0

  Poprostu zwykła, najzwyklejsza . dziennikarka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX