Dawid Podsiadło ZAWIESZA KARIERĘ. Powód? Na pewno go zrozumiecie. "Skorzysta na tym sztuka"

Dawid Podsiadło postanowił zrobić sobie przerwę w karierze. W rozmowie ze stacją TVN24 tłumaczy, jakie są powody jego decyzji i opowiada, czym zajmie się w wolnym czasie.

Dawid Podsiadło postanowił odpocząć od muzyki. Scenę opuści przynajmniej na rok. Zaskakującą decyzję ogłosił na antenie TVN24. Tłumaczył tam, że pracuje nieprzerwanie od 2012 roku, czyli odkąd zdał maturę i wydał pierwszą płytę. Na pytanie, czy życie w trasie zmęczyło go, odpowiedział:

Nie tyle zmęczyło, co jeszcze nie wiem, jakie jest inne życie i chciałbym je zobaczyć. Odpocząć, nabrać dystansu, poszukać inspiracji do nowych rzeczy, bo wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze - mówił.

Wolny czas wykorzysta nie tylko na zrewidowanie swojego stosunku do muzyki, ale również na zacieśnienie więzi z rodziną, której z racji intensywnego życia nie widywał tak często, jakby chciał. Przyznał, że jest w nim wiele tęsknoty.

Za domem, za możliwością przebywania z rodziną. Choć to uczucie tęsknoty i wyrzuty sumienia spowodowane tym, że tego czasu jest naprawdę mało, działa moim zdaniem dobrze na relację, przynajmniej w moim przypadku, bo to wszystko jest bardziej intensywne.

Dawid Podsiadło to jeden z najciekawszych młodych muzyków polskich. Ma 23 lata, jest zwycięzcą programu "X Factor", laureatem "Bursztynowego Słowika" z 2015 roku, a podczas tegorocznej gali Eska Music Awards zwyciężył w kategorii Najlepszy artysta". Nagrał dwie płyty: "Comfort and Happiness" (2013) oraz "Annoyance and Disappointment" (2015).

Pozostaje mieć nadzieję, że jego fani przyjmą wiadomość o zawieszeniu kariery ze zrozumieniem.

JZ

Więcej o:
Komentarze (103)
Dawid Podsiadło ZAWIESZA KARIERĘ. Powód? Na pewno go zrozumiecie. "Skorzysta na tym sztuka"
Zaloguj się
 • a.k.traper

  Oceniono 25 razy 23

  Podjął taka decyzję i nie ma nad czym dyskutować, wg mnie prawidłowo, niech złapie oddech i nabierze dystansu.
  Nie znam jego repertuaru, denerwował mnie w reklamach ale życzę mu trafnego wyboru i nabrania sił.

 • emzaprawa

  Oceniono 45 razy 15

  Macie Wy pojęcie o muzyce ludziska. "Męskie Granie" itd. Jeden z fajniejszych artystów młodego pokolenia. Nie boli was ignorancja. Czasami lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam Wam tego Twaina, ale on chyba Wam też nie wiele mówi.

 • Gość: Ziutek13

  Oceniono 43 razy 9

  To ważne.
  Ciekawe jak zareagują światowe rynki.

 • lukamipisze

  Oceniono 6 razy 4

  spoko gość, wygląda jak kelner który spiewa do kotleta, ale pewnie o to chodziło

 • menel13

  Oceniono 6 razy 4

  Przedświąteczna ustawka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX