Anna Lewandowska nie chce rodzić w Polsce? Tabloid podaje szczegóły. "Teoretycznie mogli wybrać Warszawę, ale..."

Robert i Anna Lewandowscy zadecydowali, że ich dziecko nie urodzi się na terenie Polski. Taką informację podał właśnie "Super Express".

Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami na przełomie kwietnia i maja. Choć informacja ta została oficjalnie ogłoszona kilka dni temu, nie przestają pojawiać się kolejne szczegóły na temat ciąży "Lewej". Od początku wiadome jednak było, że para dołoży wszelkich starań, by ich pierwsze dziecko urodziło się w jak najlepszych warunkach. Okazało się, że podjęli już nawet decyzję, gdzie odbędzie się poród. Taką informację podał właśnie "Super Express".

Teoretycznie Lewandowscy mogli wybrać Warszawę. Tu mają rodziny i bliscy mogliby pomóc w ostatnich dniach przed rozwiązaniem, zwłaszcza gdyby Robert miał wtedy wyjazdowy mecz. Ostatecznie nie zdecydowali się na taki krok. Ciąża jest prowadzona w Monachium, przez niemieckiego lekarza, więc Ania i Robert z nim ustalają najważniejsze szczegóły co do rozwiązania - czytamy.

Co jeszcze wpłynęło na taki wybór miejsca?

Na decyzję wpływ ma też fakt, że Robert doskonale czuje się tam, gdzie mieszka. Mimo że w Dortmundzie spędził sporo czasu, to - jak już wcześniej opowiadała nam jego mama - w Bawarii znalazł prawdziwy drugi dom - podaje "Super Express".

Wcale nie dziwi nas ta decyzja. Zwłaszcza, że Anna i Robert mieszkają już w Monachium od dłuższego czasu. Wydaje się to więc dla nich najwygodniejszym rozwiązaniem.

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Anna Lewandowska nie urodzi w Polsce. A gdzie? "To tu Robert znalazł drugi prawdziwy..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ji

  Oceniono 21 razy 13

  A niech rodzi nawet w rpa, kogo to może obchodzic oprócz rodziny?

 • Gość: GOSC

  Oceniono 22 razy 12

  mając tyle kasy to niech rodzi na księżycu na bilet jej starczy a z powrotem już niekoniecznie

 • Gość: hanys

  Oceniono 18 razy 12

  I bardzo dobrze to ich sprawa.

 • Gość: ...

  Oceniono 17 razy 11

  Zauważcie jedna rzecz, tyle hejtu i jadu ludzie wypluwaja na Lewandowskich, a Oni tylko raz skomentowali ciąże. To rozne portale dostaly biegunki z wiadomościami o Nich i atakuja z kazdej strony o ciąży i Ich życiu, jakby specjalnie nakrecaly spirale nienawiści.

 • Gość: jovana

  Oceniono 20 razy 10

  Wcale się nie dziwię, w Polsce opieka nad ciężarną jest pod psem, strach się bać !

 • do_podziwu

  Oceniono 8 razy 8

  "Anna Lewandowska nie chce rodzić w Polsce?" - pani Aleksandro (autorka tekstu jak i tytulu) tytul sugeruje ,ze Lewandowscy maja cos do "Polski" ,NIE znakomita wiekszosc kobiet gdyby miala mozliwosc nie rodzila by w polskich szpitalach ,kobiety mieszkajace w poblizu granicy z Niemcami swiadomie "jada" do Niemiec aby tam urodzic.NIE dlatego ,ze chca obywatelstwa niemieckiego dla dziecka (jestesmy w EU i po co to komu) tylko warunki porodu, opieka sa na duzo lepszym poziomie.

 • Gość: matitalolo

  Oceniono 12 razy 8

  Po co jej kontakt z jakimś Chazanem.

 • Gość: kay

  Oceniono 5 razy 3

  W sumie jej wybór nie powinien dziwić. Wprawdzie Niemcy są krajem chrześcijańskim, ale tam nikt przed nią nie będzie ukrywał wady dziecka, zeby czasem nie zrobiła aborcji. Gdyby potrzebowała aborcji, również nikt nie będzie się w to wtrącał. A polscy ginekolodzy stracili zarobek i bardzo dobrze. Jak chcą zarabiać na religii, to niech przekwalifikują się na księży.

 • Gość: gośç

  Oceniono 6 razy 2

  ludzie skąd w was tyle jadu ukrywali to póki sie dało w przeciwieństwie do innych celebrytek a rodząc za granicą mają szansę zrobić to w spokoju bez robienia im zdjęć z każdego kąta wyobraźcie sobie co by się działo gdyby rodziła w Polsce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX