Angelina Jolie na pierwszych zdjęciach od dawna. Luźna sukienka to nie przypadek. Spójrzcie na jej dłonie

Angelina Jolie szuka nowego domu w Los Angeles. To właśnie tam udało się fotografom zrobić jej pierwsze zdjęcia od momentu ogłoszenia rozwodu. Gwiazda swoją szczupłą sylwetkę ukryła pod luźną sukienką, ale zdradziły ją dłonie. Nie wyglądała zbyt zdrowo.

Angelina Jolie od czasu ogłoszenia rozwodu z Bradem Pittem unikała publicznych wyjść, ukrywając się w wynajętym domu w Malibu, gdzie przeniosła się wraz z dziećmi. Aktorka od jakiegoś czasu zaczęła jednak rozglądać się za nową posiadłością w Los Angeles. To właśnie tam fotografom udało się zrobić jej pierwsze zdjęcia.

Gwiazda pojawiła się w pobliżu jednego z tamtejszych hoteli, pod który zajechała samochodem. Były z nią dzieci: Shiloh, Zahara, Maddox oraz bliźniacy Knox i Vivienne. Jolie miała torbę podróżną i ubrana była - jak zwykle - na czarno. Już przed ogłoszeniem rozwodu aktorka sporo straciła na wadze, a swoją szczupłą sylwetkę chowała pod luźnymi ubraniami. Teraz zrobiła podobnie, ale wychudzone ręce i tak ją zdradziły.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Aktorka wiadomością o rozwodzie z Bradem Pittem zaskoczyła cały świat. Później para toczyła wojnę o opiekę nad dziećmi, którą właśnie zakończyło podpisanie porozumienia. Na jego mocy szóstka dzieci pary pozostaje pod całkowitą opieką matki. Brad może je tylko odwiedzać, ale pod warunkiem, że wcześniej zgodzi się na to terapeuta. Sam musi też poddać się terapii i badaniom na obecność narkotyków.

AW

Więcej o:
Komentarze (45)
Angelina Jolie na pierwszych zdjęciach od dawna. Luźna sukienka to nie przypadek. Spójrzcie na dłonie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 87654321ja

  Oceniono 93 razy 85

  No ci co z tymi dłońmi? Dłonie, jak dłonie. A sukienki prawie wcale nie widać. Normalna kiecka podkreślona paskiem. Już sami nie wiecie czego się czepiać. :P

 • ka2

  Oceniono 59 razy 47

  odwalcie się od niej, normalnie wygląda

 • ver.bus

  Oceniono 46 razy 42

  Ta sukienka nie taka wcale luźna skoro ma pasek.
  Dłonie ją zdradziły? O co kaman?

 • Gość: doubletea

  Oceniono 48 razy 36

  Nic jej nie jest poza tym, że się starzeje. Nie wszystkie kobiety zapuszczają się = tyją z wiekiem, a na dłoniach, twarzy z wiekiem ubywa tkanki tłuszczowej. Jestem w jej wieku, mam dzieci i od lat ważę 50 kg i moje dłonie wyglądają identycznie.

 • Gość: glebogryzarka

  Oceniono 29 razy 23

  Ma normalne dłonie szczupłej kobiety. Mam takie same, choć aż tak szczupła jak ona nie jestem. I takie same miałam w wieku lat nastu, dwudziestu czy trzydziestu.

 • brizkab

  Oceniono 21 razy 21

  Co za obrzydliwe szczucie na drugiego człowieka. Co rzekomo tam wiadać, co jest takiego szokującego? Piszecie prowokujące tytuły z nadzieją ze czytelnicy zaczna hejtowac, tylko po to żeby potem wytknąć im ten hejt.

 • Gość: Marta

  Oceniono 23 razy 21

  O tych jej dloniach to juz pisza od 10 lat, a co najmniej od 5 lat chodzi w podobnych czarnych sukienkach ,dluzszych lub krotszych.
  Zadna nowosc....

 • Gość: doubletea

  Oceniono 16 razy 14

  Ma coraz szczuplejsze dłonie i coraz wyraźniejsze żyły, ponieważ się starzeje, ot cała tajemnica. Nie każda kobieta z wiekiem tyje, a podściółki tłuszczowej na dłoniach, twarzy ubywa. Jestem w jej wieku, ważę od lat 50 kg i moje ręce wyglądają podobnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX