Anna Lewandowska ZDRADZIŁA PŁEĆ DZIECKA. Po chwili skasowała komentarz. Na szczęście go mamy

Chłopiec czy dziewczynka? Robert Lewandowski wygadał się, że zna już płeć dziecka. Teraz Anna Lewandowska wyjawiła tajemnicę na Instagramie.

Informacja o ciąży Anny Lewandowskiej była prawdziwą bombą! Najważniejsze pytanie pozostawało jednak ciągle bez odpowiedzi: to będzie chłopiec czy dziewczynka? Po wypowiedzi Roberta Lewandowskiego dla "Przeglądu Sportowego" wyglądało na to, że jeszcze długo się nie dowiemy, ale...

Anna Lewandowska w dyskusji na Instagramie odpowiedziała jednej z fanek, że spodziewają się... DZIEWCZYNKI. Żona Roberta Lewandowskiego szybko wycofała się ze swojej deklaracji i skasowała komentarz. Jednak, jak wiemy, w internecie przecież nic nie ginie. Oto dowód:

 

Anna Lewandowska zdradziła płeć dzieckaAnna Lewandowska zdradziła płeć dziecka Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/

Jak myślicie, Anna Lewandowska się zapomniała, a może to medialna prowokacja?

 

ZI

Anna Lewandowska zapomniała się czy to medialna prowokacja?
Więcej o:
Komentarze (148)
Anna Lewandowska ZDRADZIŁA PŁEĆ DZIECKA. Po chwili skasowała komentarz. Na szczęście go mamy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gaz-wegaz

  Oceniono 310 razy 282

  Wiecie, że na głównej macie w tej chwili 6 (sześć!!) tematów o Lewandowskich?
  Odpi-dalacie taką żenuę, że bania siada.

 • gluteusm

  Oceniono 124 razy 108

  Serio? Teraz przez parę miesięcy będzie o trudach matki w ciąży, potem o trudach matki rodzącej, potem o trudach matki wychowującej, po drodze parę wydanych poradników z oczywstymi oczywistosciami, ewentualnie porady z dupy - doslownie, wcześniej, bo jest za mało medialnie wsadzi sobie endoskop i robi transmisję na żywo w (quasi) reality show i jeszcze parę poradników o endoskopach po drodze i aplikacji batonów. Aż strach pomyśleć co ma w składzie pasztetowa.

 • Gość: ww

  Oceniono 105 razy 91

  Teraz przez kolejne miesiace bedziemy atakowani i zalewani ciążą Lewandowskiej. Już tak wyłaziła z każdej lodówki, teraz chyba chyba na stałe zasiadzie w naszych pieleszach. Strach wracać do domu. Moze sie do czynszu dołoży?

 • Gość: Ewa

  Oceniono 92 razy 72

  Myslimy czy sie zesrac czy wyrzygac z powodu lansu lewandowskich

 • Gość: bleee

  Oceniono 73 razy 63

  Zaczęło się granie dzieciakiem, jeszcze się biedne nie urodziło a już nie ma prywatności. Zero szacunku dla siebie i dziecka.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 64 razy 58

  Teraz wszyscy będziemy donosić i rodzić z Lewandowskimi? Ja pier****

 • wilq9

  Oceniono 56 razy 44

  a mój wujek mam przyrodzenie na 25 cm, a dziadek a od lat ma codziennie rano ma biegunkę i nikt nie wie dlaczego. Mogę jeszcze wiele swoich rodzinnych newsów tu opowiedzieć. Nie rozumiem chwalenia się obcym ludziom, że zalał formę ale już całkowicie nie rozumiem tych ludzi, że się tym interesują a nawet zachwycają, jakby skuteczny sex prokreacyjny był jakimś osiągnięciem.

 • pocomiwaszekonto

  Oceniono 42 razy 38

  Jak żyć z takim njusem, jak żyć?
  Robert pobił rekord w szybkostrzelności. Strzelił gola w 2 sekundzie ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX