Anna Lewandowska o dzieciach: Trudno je wychować w zamożnym domu. A to nie wszystko

Anna Lewandowska jest w ciąży. To już 5. miesiąc. Pamiętacie, co kiedyś mówiła o macierzyństwie?

Anna Lewandowska jest w ciąży. Tą rewelacją najpierw podzielił się ze światem podczas meczu jej mąż, Robert Lewandowski, a zaraz potem potwierdziła to ona sama na Instagramie i Facebooku.

Temat dzieci często powracał w wywiadach z nimi, ponieważ media były zwyczajnie ciekawe, czy Lewandowscy planują rodzinę, a jeżeli tak, to kiedy. W 2013 roku w rozmowie z "Galą" roku Anna Lewandowska przyznała, że w przyszłości pragną mieć dzieci.

Aż tak precyzyjnie tego nie planujemy. (śmiech) Na wszystko przyjdzie pora. Na pewno sport będzie obecny w życiu naszych dzieci, bo z własnego doświadczenia wiemy, jak wiele daje i jak kształtuje charakter. Obserwuję znajomych, którzy są zamożni, i naprawdę trudno jest w takim domu wychować dziecko. Trzeba być bardzo czujnym, żeby nie wpaść w pułapkę kupowania, tego, że dziecko ma wszystko i na wszystko sobie może pozwolić. Dzieci się gubią, kiedy żyją w świecie, gdzie nie ma jasnych zasad, zakazów, nakazów, gdzie jedynym wyznacznikiem tego, co jest fajne, a co nie, są pieniądze. Przerażają mnie rodzice, którym się wydaje, że jak dziecku pod względem materialnym niczego nie brakuje, to wystarczy. Kupują mu drogą zabawkę, nową grę komputerową albo iPada, obok położą słodycze, a później się dziwią, że dziecko jest osowiałe albo chore, ciągle na antybiotyku. Zamiast zadbać o dobry kontakt, o to, co je i czy ma odpowiednią ilość ruchu.

Dodała też, że nie wie jeszcze, jaki model wychowawczy zastosuje wobec potomstwa.

Nie wiem, jak będzie, jak już się pojawią na świecie. (śmiech) Ja miałam inną sytuację rodzinną. Dopóki tata był z nami, żyliśmy spokojnie i nie mieliśmy problemów finansowych, ale kiedy odszedł, zostawił nas z niczym. Nie mieliśmy pieniędzy, więc się nauczyłam, że nic nie jest „na pewno”. Dziś pieniądze są, a jutro może ich nie być, trzeba twardo stąpać po ziemi i liczyć na siebie, pozostać niezależnym.

Robert i Anna LewandowscyRobert i Anna Lewandowscy Instagram.com/ Anna Lewandowska/ Screen

Bardzo konkretnie odpowiedzieli na pytanie o dzieci w styczniu tego roku w rozmowie z "Super Expressem".

Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje.

W tym samym czasie "Grazia" porozmawiała z matką Roberta Lewandowskiego, panią Iwoną. Przyznała, że widzi syna w roli ojca.

Robert jest chrzestnym. Bardzo lubi nosić chrześniaka, pasuje mu małe dziecko. A kiedy nadejdzie odpowiedni czas, to będzie miał swoje.

Ten czas właśnie nadchodzi. We wtorek piłkarz przyznał, że Anna Lewandowska jest w 5. miesiącu ciąży. Mówił też, że oboje znają płeć dziecka, jednak nie zdradził, jaka. Ojcem zostanie zatem w okolicach kwietnia, maja.

JZ

Więcej o:
Komentarze (13)
Anna Lewandowska jest w ciąży. Co kiedyś mówiła o dzieciach? "Nie wiem, jak będzie, jak się pojawią"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: andi

  Oceniono 4 razy 4

  Zeby tak ktoś wymyślił, jak odfiltrować internet z njusów o ciąży Lewandowskiej przez następne 4 miesiące...

 • Gość: ewa

  Oceniono 7 razy 3

  Fajnie. Ale po co pisać co godzinę o tym samym.

 • Gość: Maciek

  Oceniono 3 razy 1

  Niesamowite 🐷

 • Gość: Peter

  Oceniono 2 razy 0

  No i się kurna zaczęło! Ciążą ekshibicjonalna! Caly rok będzie o tym jak pani L. rosnie brzuch, jej porady jak donosić, jak nie przenosić, jakiej muzyki słuchać w ciąży, dieta na każdy miesiąc ciąży, dieta dla męża żony w ciąży, dieta dla piłkarza, męża kobiety w ciąży, specjalna linia laktatorów L-Suck, ubranke L-shirts, porady co do ćwiczeń w ciąży i po ciąży, linia batonów dla mam w ciąży i po ciąży. Jeszcze jak urodzi więcej dzieci, to zapowiada sie zabawa na kolejne 10 lat. Nurtuje mnie tylko pytanie, czym jest to podyktowane? Czy to chciwość do jeszcze większych pieniędzy, czy kaprys, czy jakieś kompleksy i próba zainteresowania swoją osobą? A nie można tak zwyczajnie, zaszyć się w domu i cieszyć się nią w rodzinnym gronie, z przyjaciółmi. Jak normalni ludzie.

 • Gość: adsok

  Oceniono 2 razy 0

  A co mnie to obchodzi? Święto narodowe? Dzieci codziennie rodzi się pełno... i co z tego, że Lewandowskie się zwie...

 • Gość: MMMM

  Oceniono 2 razy 0

  Karmić piersią nie będzie bo....w cycuszkach mamusi nie będzie mleka kokosowego:):):)

 • Gość: drdrejfus

  Oceniono 1 raz -1

  Na pewno bez glutenu, to podstawa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX