Robert Lewandowski TAKŻE skomentował to, że zostanie ojcem. Fani: Nie wierzę, co za sposób na ogłoszenie tego!

Robert Lewandowski zostanie ojcem! Po tym, jak pochwalił się tym na boisku, skomentowała to jego żona na Instagramie. Potem zrobił to on sam.

Robert Lewandowski i jego żona, Anna, spodziewają się dziecka. Kapitan reprezentacji Polski pochwalił się tym z niespotykaną fantazją. W trakcie meczu Bayernu Monachium przeciwko Atletico Madryt strzelił zwycięskiego gola, po czym włożył piłkę pod koszulkę imitując ciążowy brzuch i odtańczył taniec radości. Zaraz potem Anna Lewandowska umieściła na Instagramie i Facebooku zdjęcie męża, a obok emotikony z butelką ze smoczkiem i sercem.

Po meczu Robert Lewandowski również skomentował to na Instagramie. Umieścił tam to samo zdjęcie (które właśnie na naszych oczach przechodzi do historii) i oznaczył we wpisie swoją żonę, jakby to jej chciał je zadedykować.

Zdjęcie w błyskawicznym tempie polubiło 40 tysięcy fanów piłkarza, a prawie tysiąc skomentowało. Poza gratulacjami były też słowa uznania za oryginalny sposób, w jaki obwieścił światu, że zostanie ojcem.

Co za sposób na ogłoszenie światu dobrych wieści. Gratulacje!
Najlepszy prezent mikołajkowy, jakiego można sobie życzyć.
Gratuluję, będziesz wyjątkowym tatą! - pisali podekscytowani fani.

Według niemieckiej telewizji Sport 1 to już 4. miesiąc. A zdjęcie Lewandowskiego z piłką schowaną pod koszulką bez wątpienia znajdzie się w ścisłej czołówce najważniejszych zdjęć tego roku.

JZ

Więcej o:
Komentarze (5)
Robert Lewandowski TAKŻE skomentował to, że zostanie ojcem. Fani: Nie wierzę, co za sposób na ogłoszenie tego!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: koniec spaceru

    0

    dobry PR mają oboje

  • Gość: mruczek

    Oceniono 11 razy -7

    Może surogatka jest w ciąży? Oboje idiotów z siebie robią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX