Anna Lewandowska żegna zmarłą przyjaciółkę na Facebooku. Poruszające wpisy

W piątek zmarła Beata Maciejewska-Wefle, znana karateczka, prywatnie przyjaciółka Anny Lewandowskiej. Trenerka pożegnała ją dwoma poruszającymi wpisami na Facebooku.

Anna Lewandowska kilka tygodni temu zaangażowała się w akcję zbiórki pieniędzy na leczenie jej przyjaciółki, Beaty Maciejewskiej-Welfle. W 2007 roku u karateczki zdiagnozowano raka i choć walczyła z chorobą 9 lat, na przełomie sierpnia i września dowiedziała się, że terapia przestaje działać. Zmarła w nocy z 30 listopada na 1 grudnia.

Anna Lewandowska na informację o stracie przyjaciółki zareagowała dwoma nostalgicznymi wpisami na Facebooku. Zamieściła m.in. link do nastrojowej ballady Justyny Steczkowskiej "Wracam do domu".

Sportsmenka zmarła, zostawiając męża i 2-letniego syna.

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (22)
Anna Lewandowska żegna zmarłą przyjaciółkę wpisami na Facebooku. Poruszające
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 45 razy 37

  ".żegna zmarłą przyjaciółkę na Facebooku" - nie wiem,byc moze takie "Facebookowe" porzegnania sa "trendy" ale osobiscie wole "tardycyjne" w ciszy ,spokoju na ...cmentarzu.

 • forfiter_jr

  Oceniono 33 razy 29

  Jak można zmarłych bliskich czy przyjaciół żegnać na bukfejsach. To już nawet żenada nie jest. Co najwyżej może świadczyć o ujemnym IQ autora.

 • Gość: lala z porcelany

  Oceniono 22 razy 18

  Aniu już nic nie pisz, gdy coś piszesz lub mówisz, wreszcie w pełni rozumiem słowa' Milczenie jest złotem"

 • Gość: Henias

  Oceniono 12 razy 12

  Pani Lewandowska! Bez urazy! Pani poruszające wpisy mogą przeczytać wszyscy oprócz śp. Beaty. Rozumiemy się?

 • Gość: Andi

  Oceniono 9 razy 9

  Jak widać, dla niektórych wszystko jest na sprzedaż...czy nawet śmierć bliskiej osoby trzeba skomentować na fejsbuku? Jesteś młoda, zdrowa, bogata,masz wszystko - nie lepiej byłoby zachować dla siebie choć odrobinę intymności?

 • Gość: Roziu

  Oceniono 24 razy 6

  Po pierwsze nie powinna planować dziecka walcząc 7 lat z rakiem, głupota i brak odpowiedzialności. Po drugie: "Anna Lewandowska kilka tygodni temu zaangażowała się w akcję zbiórki pieniędzy na leczenie jej przyjaciółki..." - Anka ma tyle pieniędzy, że mogłaby uratować niejedną osobę z rakiem... lecz woli zbierać, niż dać kasę przyjaciółce - tak jest bardziej PRO w TV.

 • Gość: A

  Oceniono 15 razy 3

  Zycze Wam wszystkim zebyscie nigdy nie potrzebowali pomocy. A jesli juz was takie nieszczescie spotka to zeby w trudnych chwilach durni ludzie nie komentowali tematu o ktorym nie maja pojecia... zmarla cudowna, mloda osoba, ktorej nam wszystkim wspolymi silami nie udalo sie uratowac...

 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 2

  niech spoczywa w pokoju, a rodzina... niech potrafi się otrząsnąć i niech będą jeszcze szczęśliwi. biedne dziecko :(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX