Katie Holmes nigdy nie komentowała plotek o związku z Jamiem Foxxem. I nagle TAKIE wyznanie

Katie Holmes i Jamie Foxx łączy(ł) najbardziej tajemniczy związek w Hollywood. Żadne z nich nigdy nie komentowało związku. Holmes właśnie poczyniła jednak interesujące wyznanie.

Katie Holmes i Jammie Foxx tworzą tak dyskretny związek, że nawet trudno o ich wspólne zdjęcia, zwłaszcza oficjalne. Żadne z nich też nigdy nie potwierdziło tego, że są razem. Co więcej, niedawno pojawiły się plotki, że para się rozstała, ale także i tego nie skomentowali.

Dziennikarka magazynu "New York Times" przeprowadziła z aktorką wywiad, w którym zapytała ją wprost o jej związek i, pewnie niespodziewanie dla samej siebie, uzyskała odpowiedź.

Ciągle jesteś sama, czy czy był sekretny ślub, o którym mogłybyśmy porozmawiać?
Nieee... nie jestem mężatką, ale dziękuję, że pytasz - odparła Holmes i roześmiała się.

Ani sowa komentarza dotyczącego związku z Foxxem, ale gdyby ktoś pytał, to właśnie otrzymał odpowiedź: Holmes i Foxx nie wzięli ślubu.

Katie Holmes 4 lata temu rozwiodła się z Tomem Cruisem i od tej pory sama wychowuje 10-letnią Suri. Według wielu źródeł, ojciec nie widuje się z córką.

JZ

Więcej o:
Komentarze (6)
Katie Holmes nigdy nie komentowała plotek o romansie z Jamiem Foxxem. I nagle TAKIE wyznanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tyfus

  Oceniono 30 razy 28

  Wbrew powszechnej opinii uważam że dziecko nie powinno mieć kontaktu z ojcem psycholem. To nie prowadzi do niczego dobrego. Lepiej psychopate odciąć na zawsze

 • Gość: Ji

  Oceniono 14 razy 14

  Nic nie powiedziała...

 • Gość: stanko

  Oceniono 5 razy 5

  ...w dodatku śledztwo Sherlocka Holmes`a z udziałem dr. Watsona nie przyniosło efektów....

 • Gość: mika17

  Oceniono 6 razy 2

  lepiej, zeby sie z nia nie kontaktowal, jeszcze zechce spedzac z nia wakacje i zapisze dziecko na jakis chory scjentologiczny kurs.

  polecam ksiazke "Ofiarowana", to autobiografia bratanicy szefa scjentologow, ktora na szczescie sekte zdolala opuscic, ale takiego dziecinstwa nikomu bym nie zyczyla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX