Nie żyje przyjaciółka Anny Lewandowskiej. O pomoc dla niej trenerka prosiła internautów

Anna Lewandowska w ostatnich miesiącach była bardzo zaangażowana w zbiórkę pieniędzy na leczenie Beaty Maciejewskiej-Wefle. Polski Związek Karate Tradycyjnego właśnie poinformował o śmierci karateczki.

Polski Związek Karate Tradycyjnego na swoim Facebooku przekazał wiadomość o śmierci Beaty Maciejewskiej-Wefle. Karateczka była przyjaciółką Anny Lewandowskiej.

Prawdziwy Wojownik nigdy nie umiera, tylko odchodzi... Beata Welfle odeszła dzisiejszej nocy. Nie płaczemy. Jesteśmy dumni, że była z nami i pokazała nam, jak walczyć! Do zobaczenia, Wojowniczko! - czytamy.

Żona Roberta Lewandowskiego spopularyzowała akcję zbierania funduszy na leczenie i rehabilitację karateczki. Zachęcała też do okazywania jej wsparcia w krótkich filmikach.

Beata Maciejewska to sportsmenka, karateczka, a prywatnie przyjaciółka Anny Lewandowskiej. W 2007 roku zdiagnozowano u niej glejaka anaplastycznego o złośliwości III stopnia. Przez 9 lat walczyła z chorobą. Jednak na przełomie sierpnia i września dowiedziała się, że terapia przestaje działać, a guz znów zaczął się rozwijać.

ZI

Więcej o:
Komentarze (99)
Nie żyje Beata Maciejewska. Zmarła przyjaciółka Anny Lewandowskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Renata

  Oceniono 127 razy 115

  a nie bardziej normalnie byłoby napisać "zmarła Beata Maciejowska, sportsmenka, karateczka..." a nie od razu walić czyją była przyjaciółką, jakby to było najważniejsze.

 • Gość: djarev

  Oceniono 108 razy 76

  Lewandowska robiła jakąś zbiórkę dla "przyjaciółki", żeby uzbierać równowartość dniówki swojego chłopa?
  Mocne.

 • Gość: xe

  Oceniono 87 razy 57

  Pani Lewandowska zamiast tracić czas na filmiki i zbieranie pieniędzy na portalach jednym podpisem na przelewie mogłaby próbować uratować jej życie, ale wolała lansować się kosztem chorej "przyjaciolki". Przy jej milionach naprawdę można było to zalatwic
  w parę minut.

 • Gość: Przyjaciółkahah

  Oceniono 135 razy 57

  No tak bo przecież Państwa Lewandowskich nie stac na pomoc finansową . Muszą zbiórkę robic . No tak ale jak jednej osobie pomożesz to jak nie pomagac pózniej innym . Tak więc pomoga krótkimi filikami . Oby wasze złote groby były puste jak wy .

 • Gość: Anka

  Oceniono 60 razy 42

  Do Kurnik - ale pieprzysz....Lewandowski zarabia ładnych parę tysi na godzinę, przeciętny Polak na kilka miesięcy....znajdź różnicę....nawet gdyby leczenie kosztowało milion, stać ją było...ona sama zarabia dużo wiecej niż przeciętny szarak taki jak ja czy ty...

 • Gość: Inka_Tychy

  Oceniono 58 razy 38

  Wspólczucia , ale każdy odejdzie w taki czy inny sposób , malutkie dzieci chorują , umierają....nie ma na to rady. O pani Lewandowskiej nie będę się wypowiadać , to tak jak z chłopki stanie sie Pani - słoma z butów wyłazi choćby te buty były za 80000 zł ....

 • Gość: gucio44

  Oceniono 47 razy 37

  To musi być okropne trafić po śmierci do mediów jak "przyjaciółka Lewandowskiej". Naprawdę uważacie, że to ją definiowało? Właśnie sprofanowaliście jej pamięć.

  To tak, jakby napisać - zmarł facet, który uważał Kiszczaka za człowieka honoru.

 • Gość: fred

  Oceniono 42 razy 36

  Bardzo mnie drażni obnoszenie się ze szlachetnością. Albo jesteś dobry i pomagasz z czystego serca, albo jesteś pustakiem i zależy Ci bardziej na tym by inni się dowiedzieli, że pomagasz niż na samym celu.

 • mikejar

  Oceniono 49 razy 33

  Szkoda mlodej dziewczyny. Beata umarla zbyt mlodo. Natomiast Lewandowska nie bedzie mogla spojrzec w lustro jak dojdzie do niej z nie pomogla kolezance. Dla niej nawet MILION ZLOTYCH to nic nie jest bo Robert to robi w kilka dni. Nie zazdroszcze jej pieniedzy , ale przyjdzie taki czas ze sie UDLAWI tym co ma.
  Lewandowska to PUSTA LALA a sloma i tak z butow wychodzi WSTYD!!!!!
  Masz teraz swoje 5 minut ale jak bedziesz w potrzebie to ludzie tez ci nie pomoga.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX