Małgorzata Rozenek przyznaje: Jestem szantażowana. Stoi za tym bliska osoba. "Jest gotowa opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szantażowana. Gwiazda straciła telefon, który trafił w nieodpowiednie ręce. Okazuje się, że była to osoba z jej otoczenia. Takie informacje podało właśnie "Show".

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dosłownie wszystko. Jej kariera nie zwalnia tempa, widzowie po "Azja Express" ją pokochali, a prywatnie ponownie wyszła za mąż za Radosława Majdana i wydaje się być bardzo szczęśliwa. Jednak sława to nie tylko kolejne intratne kontrakty i popularność. Niesie też z sobą wiele zagrożeń, o których ostatnio przekonała się Perfekcyjna Pani na własnej skórze. Jej telefon trafił w nieodpowiednie ręce. Jak podawał "Fakt", osoba ta miała skopiować jego zawartość i teraz grozi celebrytce upublicznieniem danych. Pojawiły się już nawet pewne podejrzenia, kto może za tym stać. 

Zrobiła to prawdopodobnie jedna z najbliższych współpracownic gwiazdy TVN - czytamy w "Show".

Jaki miała mieć powód?

Szantażystce przeszkadza, że Gosia jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotowa opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć ją, męża, a nawet dwóch synów" - zdradza informator w rozmowie z "Faktem".

Na razie Rozenek nie zawiadomiła policji, ale ponoć nie wyklucza możliwości skorzystania z pomocy funkcjonariuszy.

Ma nadzieję na rozwiązanie problemu bez udziału policji, ale jeśli się nie uda, na pewno złoży doniesienie. Jest dobrej myśli, bo miała wyjątkowo dobrą passę - czytamy w "Show".

Gwiazda na razie unika komentarzy. W rozmowie z "Faktem" potwierdziła jedynie, że incydent rzeczywiście miał miejsce.

Tak, to prawda. Takie sytuacje zawsze są trudne. Nie będę więc ich szerzej komentować - czytamy.

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Małgorzata Rozenek jest szantażowana. Za wszystkim stoi osoba z jej otoczenia. "Przeszkadzało jej, że..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A

  Oceniono 37 razy 29

  Nigdy nie slyszalam tej damy przedtem i mialam watpliwa przyjemnosc uslyszec jej glos w tym krotkim wywiadzie pod artykulem. Az nie moge uwierzyc, ze ona ma prawnicze wyksztalcenie i tyle lat jest obyta z TV bo jej slownictwo i elokwencja wypowiedzi sa tak ubogie, ze az mnie glowa ze wstydu za nia boli...

 • euro67

  Oceniono 27 razy 25

  Szantaz to przstepstwo i nalezy go scigac i karac, a robinie sobie "nieodpowiednich" zdjec i do tego noszenie ich w telefonie to skrajna glupota, o ktora ta pania podejrzewalem juz dawno..

 • Gość: ala

  Oceniono 62 razy 24

  Pani Małgorzato,, jestem juź starszą kobietą.80
  ,

  .Powiem tak, w źyciu trzeba mieć duźo pokory, a szczęście rodzinne chronić. Jest Pani denerwującą osobą,wszędzie Pani pełno.Niektórzy mówią, źe wymitują następnymi wiadomościami i zdjęciami z pani i męźa udziałem.Ludzie dojrzali ,którzy zachowują jak nastolatki są śmieszni.A tak z innej beczki, zdjęcia pani z poprzdniego małźeństwa są naturalne i pìękne.

 • j-a-ga

  Oceniono 39 razy 21

  Ojojo.to publikuj "38letnia botoksowa lampucero"

 • zgr-edo

  Oceniono 21 razy 17

  seks analny czy oralny ? bo jakie inne zdjęcia mogą ją ośmieszyć bardziej, tą malutką ,starą, nastolatkę ?

 • antykaczysta40

  Oceniono 15 razy 15

  A zgłosiła to na policję, czy tylko Plotkowi?

 • Gość: i.l

  Oceniono 14 razy 14

  to jest coś, czego nie wiemy o Rożenek? News dnia. Publikować!!!

 • antykaczysta40

  Oceniono 10 razy 10

  Radosław oddaj telefon! Natychmiast!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX