Amber Heard pierwszy raz od rozwodu z Johnnym Deppem. Nagrała emocjonalne wideo: Jak to się mogło przytrafić MNIE

Amber Heard wystąpiła w krótkim filmie, w którym zachęca ofiary przemocy domowej do głośnego mówienia o swoim problemie. To pierwsze publiczne wystąpienie aktorki od rozwodu z Johnnym Deppem.

Małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa zakończyło się w dramatycznych okolicznościach. Po oskarżeniach o przemoc domową, odrażającej medialnej batalii i rzucaniu wzajemnych oskarżeń para w sierpniu zawarła ugodę. Całą sumę opiewającą na 7 milionów dolarów, którą aktorka dostała od Deppa na mocy porozumienia, zdecydowała się przekazać na fundacje zajmujące się ochroną dzieci i walką z przemocą wobec kobiet (Amber Heard: Pomogę tym, którzy są zbyt słabi).

 

Na tym jednak nie zakończyło się zaangażowanie Amber Heard w przeciwdziałanie domowej przemocy. W piątek, kiedy to przypadał Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, aktorka opowiedziała w 2-minutowym wideo o swoich bolesnych doświadczeniach.

Jak to się mogło przytrafić mnie? Jestem silna, mądra, nie jestem ofiarą! To byłoby deprecjonujące - mówi wprost do kamery Heard. - Chyba do określenia "ofiara" przylgnęło zbyt dużo poczucia wstydu. A to się przytrafia tak wielu kobietom... Gdy dzieje się to jednak w twoim domu, za zamkniętymi drzwiami i robi to ktoś, kogo kochasz, to już przestaje być wszystko takie oczywiste.  

Aktorka zachęcała, by opinia publiczna zmieniła swoje nastawienie do ofiar przemocy domowej. Obecnie osoby poszkodowane często muszą walczyć ze strachem przed krytyką i krzywdzącym osądem, co powstrzymuje je przed ujawnieniem przestępstwa.

Jako kobieta, która przeszła przez to wszystko na oczach opinii publicznej, mam wyjątkową możliwość, aby przypomnieć innym kobietom, że nie musi tak być! Nie musicie być z tym same! Nie jesteście same! Możemy to zmienić.

Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub w 2015 roku po trzech latach związku. Ich małżeństwo zakończyło się po 15 miesiącach głośnym rozwodem i oskarżeniami o przemoc domową. W obronie gwiazdora stanęli jego przyjaciele i rodzina, za wersją aktorki przemawiały jednak zdjęcia posiniaczonej twarzy czy nagranie, na którym widać pijanego i agresywnego Deppa, ujawnione przez TMZ.

Więcej o:
Komentarze (65)
Amber Heard pierwszy raz od rozwodu: Jak to się mogło przytrafić MNIE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: j

  Oceniono 76 razy 38

  I nagle o tym, że sama Amber była sprawcą przemocy domowej wobec swojej byłej dziewczyny, wszyscy zapomnieli :)

 • foreks

  Oceniono 68 razy 26

  Kazdy kto kiedys dostal strzala w twarz wie, ze oko podpite wyglada zupelnie inaczej. Przede wszystkim jest obrzek i wylew pod okiem, a nie nad i czole. Po takim strzale powinna miec spuchnieta polowe glowy, ale to tylko makijaz tandetnej aktoreczki, ktora liczyla na kase. Czy juz jestem wg brzydkich feministek faszysta, homofobem i szowinista?

 • Gość: bb

  Oceniono 59 razy 25

  Czy udowodniono że Depp ją bił? Czy oprócz tego pseudosiniaka ta panienka miała inne dowody? Świadków? Biedna, wolna, niezależna finansowo kobieta nie mogła odejść od gościa gdy zaczął ją bić? Przecież nawet nie miała z nim dzieci.

 • do_podziwu

  Oceniono 56 razy 20

  "Nagrała emocjonalne wideo: Jak to się mogło przytrafić MNIE" - Oj dziecko ,dziecko NIE mozesz przebolec ,ze z 420 milionow dostalas 7 -:))

 • Gość: kol

  Oceniono 24 razy 18

  Jestem za surowym karaniem damskich bokserów i uważam, że jest w tym względzie za dużo pobłażliwości i lekceważenia przez policję, sądy, sąsiadów itp., ale tej babie nie wierzę ani w jedno słowo!!
  Bita i sponiewierana kobieta nie lata do mediów, nie żąda po pół roku małżeństwa połowy majątku, tylko ucieka od oprawcy jak najdalej
  Jest też kilka innych wątków:
  - jej była kochanka złożyła doniesienie, że była ofiarą przemocy domowej ze strony Amber;
  - zanim Amber doniosła na Deppa, że ją pobił, zdążyła zaliczyć imprezę klubową, na której nie miała żadnych śladów na twarzy; a z późniejszych jej zeznań wynikało, że musiałaby być "pobita" przed wyjściem do klubu - o jej tam bytności donieśli mediom przyjaciele i fani Deppa, zamieszczając jej zdjęcia z imprezy, gdzie nie ma śladów na twarzy; sama tłumaczyła to uzyciem podkładu i pudru; tylko że nie da się opuchlizny amaskować podkładem, poza tym, kto idzie potańczyć po ostrym pobiciu;
  - nie wiem, czy jest lesbija, ale przed Johnnem spotykała się głównie z kobietami;
  - podrzędna aktoreczka spodziewała się po związku z gwiazdą kina podniesienie swojego statusu;
  - niestety jest za głupia i zbyt grubo ciosana, żaby zauważyć, że Depp cieszy się w Hollywood dużym szacunkiem.nie tylko dlatego, że jest rewelacyjnym aktorem, ale również wielkim wrażliwcem i raczej naiwną i bardzo uczynną "dupą wołową" która daje się czasami wykorzystywać różnym śmieciom. Jest bardzo na ludzi otwarty, przyjacielski i po takiej próbie wmanewrowania go w przemoc, Amber nie ma czego w Hollywood szukać.

 • lazy_bones

  Oceniono 46 razy 18

  Jest słabą aktorką. Widać to nawet na tym nagraniu.

 • iwa_n

  Oceniono 59 razy 15

  nie zal mi tej zaklamanej suki

 • Gość: Gość

  Oceniono 60 razy 14

  Jak dla mnie to całe to pobicie to ściema. Widać, że jej chodzi i chodziło tylko o jedno. Była słabą i beznadziejną, nikomu nieznaną aktorką, więc chiała się wybić. Samo to jej rozpowiadanie w gazetach i filmikach jaką to jest bidulką jest już naciągane. Gdy mamy doczynienia z prawdziwą przemocą to załatwia się to inaczej, a tam nie było żadnego dochodzenia, ani oskarżenia. Chciała wydoić kasę, ale coś nie wyszło, bo za dużo kłamała i została z niczym, chociaż co sobie poużywała to jej.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 36 razy 10

  Johnny Depp leje swoją żonę, Brad Pitt dzieci, Bill Cosby gwałci kobiety ... jest tego więcej ... dobrze, że jestem szaraczkiem a nie celebrytą ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX