Doda podała Andrzejowi Dudzie tort w takim stroju. Teraz komentuje to rzecznik prezydenta. Specyficznie? Mało powiedziane

Doda wywołała potężne zamieszanie wręczając prezydentowi Andrzejowi Dudzie tort w seksownej kreacji. Teraz skomentował to rzecznik prezydenta.

Doda uświetniła występem galę 25-lecia "Super Expressu". Jednym z punktów programu był wjazd na scenę ogromnego tortu. I w tym momencie piosenkarka zaaranżowała sytuację, o której mówią teraz wszystkie media nie tylko show-biznesowe. Zarządziła, że pierwszy kawałek tortu należy się prezydentowi Andrzejowi Dudzie i osobiście mu go wręczyła w bardzo skąpym stroju. Zdjęcia z tego momentu są hitem internetu.

W rozmowie z RMF FM skomentował to rzecznik prasowy prezydenta, Marek Magierowski. I to jak!

Pan Prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny, ale myślę, że pani Dorota powinna ubierać się nieco cieplej, bo idą mrozy - usłyszeli zdumieni słuchacze rozgłośni.

Skomentował także fakt, że w ogóle doszło do takiej sytuacji.

Oczywiście znaliśmy scenariusz, ale nie wszystko da się przewidzieć. Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi, pani prezydentowej nie było planowane - mówił.

Jak widać, za Dodą nie nadążają nawet służby specjalne. A zdjęcia prezydenta odbierającego kawałek tortu od półnagiej Dody mają już swoje miejsce w historii.

JZ

Więcej o:
Komentarze (74)
Doda podała Andrzejowi Dudzie tort w takim stroju. Teraz komentuje to rzecznik prezydenta. Specyficznie? Mało powiedziane
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 51 razy 33

  Kancelaria prezydenta nie odrobila pracy domowej wypuszczajac go na te impreze. Prezydent Polski na imprezie tabloidu!

 • Gość: meg34

  Oceniono 54 razy 28

  ta kobieta potrafi tyko tyłkiem i cycem świecić nic więcej. Żadna kasa nie zmieni prostaczki w damę.

 • Gość: Aa

  Oceniono 33 razy 25

  Co robil prezydent na gali celebryckiej?????? TRAGEDIA!

 • Gość: Meggi

  Oceniono 20 razy 20

  Jaki kraj - taka Marilyn :-)

 • Irena Ga

  Oceniono 38 razy 20

  jestem zażenowana , tak mi wstyd. Doda brak ci klasy. Gdzie są służby prezydenta analizujące zaproszenia. Kancelaria o meg.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Pan Duda na obchodach Trybunału Konstytucyjnego to nie raczył się zjawić, ale cóż najwidoczniej woli inne kręgi towarzyskie i oglądanie dup✳ jest dla niego ważniejsze.Wstyd!!!

 • do_podziwu

  Oceniono 32 razy 14

  "Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi, pani prezydentowej nie było planowane - mówił."
  - ale okazalo sie ,ze tort byl pyszny ...z dupami w tle ,napisze wiecej dupa stala sie znakiem "firmowym" prezydentury pana dudy 😁😁😁

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX