Ryszard Rynkowski groził bliskim bronią? Jest komentarz menadżera. "Żona zadzwoniła na policję i..."

Ryszard Rynkowski wczoraj został zatrzymany przez policję, po tym jak wymachiwał bronią pod swoim domem w Brodnicy. Głos w tej sprawie zabrał właśnie menadżer wokalisty.

Ryszard Rynkowski we wtorek został zatrzymany przez policję. Piosenkarz wymachiwał naładowaną bronią pod swoim domem niedaleko Brodnicy. Choć wcześniej podawano, że groził najbliższym i policji, informacje okazały się nieprawdziwe. St. asp. Agnieszka Łukaszewska z komendy w Brodnicy w rozmowie z WP wyznała, że Rynkowski wygrażał się, że popełni samobójstwo.

65-letni mieszkaniec naszego powiatu został przewieziony na konsultację lekarską. Miał ważne pozwolenie na broń. Groził samobójstwem. Nie groził bronią ani rodzinie, ani policjantom - powiedziała.

Interwencja policji okazała się jednak skuteczna i po rozmowie z jednym z funkcjonariuszy, Rynkowski oddał broń i został przewieziony na izbę wytrzeźwień. Stamtąd trafił do Wojewódzkiego Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu im. dr Józefa Bednarza. Z wypowiedzi jego menadżera, Bogdan Zepa dla WP, dowiadujemy się, że dziś jest już w domu. Zepa zaprzeczył jednak, że sytuacja była tak poważna, jak przedstawiają to media.

Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany - powiedział Zep. - Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali.

Nam pozostaje trzymać kciuki za szybki powrót wokalisty do formy.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Ryszard Rynkowski
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: malinowa

  Oceniono 2 razy 2

  Po prostu stary za dużo wypiłeś, każdy to rozumie. wszyscy kiedyś spróbowali, jednym zrywa śmigło innym korbę :) Wracaj szybko na scenę i Zdrowia życzę

 • Domo Tomo

  0

  Panie Rynkowski masz Pan ode mnie przysłowiowego "Kopa w d...pę!" za robienie środowiskom strzeleckim pod górkę takim zachowaniem!

 • Gość: Awa

  Oceniono 6 razy 0

  Cała Brodnica wie, że w miasteczku mieszka przystojniak adorujący Panią... Przystojniak przepraszał ostatnio Ryszarda z ambony w kościele...Na miejscu Rysia obiłoby się pyszczysko Przystojniaka. Tylko jak on znowu wejdzie na ambonę?... RYSIU, TRZYMAJ SIĘ. NIE WARTO!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX