Miss Polonia 2016. Izabella Krzan najpiękniejszą Polką! Koronę wręczyła jej Paulina Krupińska

Miss Polonia 2016 została Izabella Krzan z Olsztyna.

Izabella Krzan zwyciężyła w wyborach Miss Polonia.  I wicemiss Polonia 2016 została Dominika Szymańska, zaś II wicemiss Polonia 2016 - Katarzyna Szklarczyk.

Koronę wyraźnie wzruszonej Miss wręczyła Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012. W ten sposób Krupińska straciła koronę, którą ze względu na problemy z organizacją konkursu dzierżyła nieprzerwanie od czterech lat.

Izabella Krzan pochodzi z Olsztyna, obecnie studiuje w Warszawie na 3. roku ekonomii i pracuje jako modelka. Wcześniej trenowała taniec towarzyski i siatkówkę.

Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata - mówi o sobie świeżo upieczona Miss.

JZ

Więcej o:
Komentarze (37)
Miss Polonia 2016. Znamy najpiękniejszą Polkę! Koronę wręczyła jej Paulina Krupińska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 71tosia

  Oceniono 19 razy 17

  zle zrobione zdjecia, fatalnie umalowane i ubrane, az trudno uwierzyc ze te dziewczyny maja tylko po 20 lat

 • druit

  Oceniono 23 razy 15

  rece opadaja i prosza sie o wydziubanie sobie oczu. kto wybral ta miske? chodzacy z biala laska? przecie zarowno pierwsza a w szczegolnosci druga wicemiska sa duzo ladniejsze!

 • P B

  Oceniono 16 razy 8

  Przypomina mi to targ, na którym pan i władca mógł kupić sobie co lepszego i zdrowszego niewolnika.
  Ewentualnie jeszcze, tego typu konkurs urody niczym nie różni się od tego, gdzie ocenie poddawane są konie przeznaczone na sprzedaż.
  Część kobiet jest jednak niezmiernie głupia i pusta- same pakują się w szowinistyczne standardy, po czym będą płakały, że są źle traktowane czy wykorzystywane.
  Same sobie przyklejają łatkę, która wszak zostaje na całe życie.
  Kobieta może być piękną, inteligentną i interesującą i nie musi świecić tyłkiem czy zarzucać cyckiem przed fleszami, by podjarane grono samców miało dobrą zabawę.

 • jamgawel2

  Oceniono 8 razy 4

  Obciachowe towarzycho. Nie wysylajcie jej za granice...kariere zrobi na zmywaku jedynie. Niech juz zostanie w Polsce, moze co skonczy i znajdzie jaka robote.

 • owieczka2222

  Oceniono 4 razy 4

  Na zdjęciu 5 jest wicemiss, która nazywa się Katarzyna Włodarek a nie Szklarczyk

 • Gość: Hhh

  Oceniono 11 razy 3

  Przecież to babochlop. Masakra. Za duża. 0 delikatności.

 • Gość: obserwator

  Oceniono 2 razy 2

  dziwie się, że Katarzyna Szklarczyk nic nie zajęła, powinna wygrać albo conajmniej vice

 • Gość: Ela

  Oceniono 6 razy 2

  Paulina Krupińska najładniejsza i najmłodziej wygląda. Taka ładna, że przez cztery lata, żadna korony nie mogła jej odebrać hehe. Myślę, że makijaż niejednej tu zaszkodził, zamiast podkreślić ich urodę to je zatapetowali. Na dobrą sprawę to w takiej tapecie to i 35 latka by się tu wpasowała i by nikt nie zauważył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX