Książę Harry jest zakochany, ale królowa może nie zaakceptować Meghan Markle z JEDNEGO powodu. Wymowny komentarz JEJ MATKI

Książę Harry podobno odwiedził ukochaną w Kanadzie, gdzie został aż przez sześć dni. Czy już wkrótce para przestanie się ukrywać?

Książę Harry od kilku miesięcy spotyka się podobno z amerykańską aktorką, Meghan Markle. Choć wciąż nie doczekaliśmy się wspólnych ich zdjęć, wiele źródeł, w tym serwis "People", potwierdza, że ich związek nie jest wyłącznie plotką. Już teraz wzbudza on ogromne kontrowersje, gdyż Markle jest rozwódką i nie boi się śmiałych scen rozbieranych. Jednak to ze względu na inny fakt ten związek mógłby być przełomowy. Aktorka jest bowiem Afroamerykanką, a w świetle konserwatywnej z założenia rodziny królewskiej, mogłoby to okazać się trudne do przyjęcia.

"Daily Mail" skontaktowało się z matką Markle, Dorią Ragland, aby dowiedzieć się, co sądzi o tym, że jej córka i książę Harry byliby pierwszą w historii brytyjskiej rodziny królewskiej parą mieszaną. Kobieta uśmiechnęła się jedynie i odpowiedziała:

Słuchajcie, naprawdę nie mogę wam niczego powiedzieć.

Tym samym ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła pojawiającym się plotkom na temat związku tych dwojga, ale tak enigmatyczna odpowiedź jest równie wymowna.

Tymczasem jak podają różne źródła, para spędziła ostatnio kilka wspólnych dni, po tym jak w czwartek Harry zaskoczył aktorkę i przyleciał do Kanady, gdzie obecnie mieszka. Miała to być jego pierwsza wizyta w jej domu. Jak podaje "The Sun", para udała się wspólnie na imprezę halloweenową, a wcześniej, zgodnie z tradycją, książę rozdawał dzieciom cukierki. Nie został jednak rozpoznany, ponieważ oboje zakryli twarze maskami.

Ich mottem jest "całkowita dyskrecja". Harry chciał utrzymać związek w tajemnicy jak najdłużej się da - wyznał anonimowo znajomy pary.

Do Londynu książę Harry powrócił podobno dopiero we wtorek. Właśnie wtedy zaskoczyła go informacja, że chroniona przez nich od miesięcy tajemnica została zdemaskowana przez media. Trzymajmy kciuki, aby już niedługo para wreszcie pokazała się publicznie. Tym razem bez masek.

MK

Więcej o:
Komentarze (4)
Królowa nie może zaakceptować nowej dziewczyny księcia Harry'ego z JEDNEGO powodu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hmmm

  Oceniono 6 razy 0

  Z tego, co czytałam w bardziej mądrych źródłach nie Plotek, w brytyjskiej rodzinie królewskiej byli przodkowie o mieszanych korzeniach, chociażby debatowany przypadek Królowej Charlotte, żony Jerzego III. Jakos trudno mi uwierzyć, że królowa miałaby objekcje z powodu czyjegoś koloru skóry...

 • cucurucu

  Oceniono 1 raz -1

  Z tego samego powodu musiala zginac ksiezna Diana, nie do przyjecia byla jej ciaza z egipskim playboyem.

 • Gość: Qwas

  Oceniono 3 razy -1

  Może ma przodków z Afryki, ale rasową Murzynką nie jest. Ewentualnie mulatką. No chyba że się bieliła, jak niejaki Majkel Dż.

 • Gość: Ulla

  Oceniono 3 razy -1

  Suits

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX