Renata Kaczoruk dziękowała Budziło za lojalność. Jej wersja jest trochę inna. "Przykro mi, kiedy..."

Renata Kaczoruk uważa, że partnerka z "Azja Express" jest jej lojalna i dlatego, nie wypowiada się negatywnie o partnerce z programu. Na Instagramie prawniczki znaleźliśmy jednak dowód na to, że modelka mija się z prawdą.

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło jako para znalazły się w programie "Azja Express" przez przypadek. Modelce miała towarzyszyć przyjaciółka, ale kontuzja skutecznie jej to uniemożliwiła. Budziło zachęcona więc perspektywą przygody życia, zdecydowała się ją zastąpić. Relacja uczestniczek w show od początku nie układała się jednak pomyślnie. Wielu internautów dziwiła jej pokorna postawa. Na jej Instagramie wybuchła nawet dyskusja, w której jedna z użytkowniczek odniosła się do wcześniejszych słów Kaczoruk, że jej partnerka jest wobec niej cały czas lojalna.

Po komentarzu Renulki, że zachowuje się Pani lojalnie i dzielnie, i nie udziela się Pani w "negatywnych artykułach, które są zamawiane na nią" (omg), naprawdę Panią podziwiam, że musiała Pani współpracować z tą dziewczyną i do dzisiaj być z nią kojarzona. W dodatku, wciąż Panią wciąga w to swoje bagno, na które w pełni zasłużyła. Oczywiście królewna odbiera Pani zachowanie jako lojalność. Nóż się w kieszeni otwiera. Jest Pani cudowna - pokazuje to Pani zarówno w programie, jak i poza nim.

Budziło pospieszyła z odpowiedzią. Nie odniosła się wprost do słów fanki, ale jej komentarz można odebrać jako zgodzenie się z tak przedstawioną wersją wydarzeń. 

Dziękuję Ci bardzo. Staram się być poza tym całym Naszym polskim "show biznesem" - napisała.

Komentarz BudziłoKomentarz Budziło Instagram.com/ Imperatyw praktyczny/ Screen

 

Czy te słowa są jednak dowodem "lojalnego zachowania"? My mamy wątpliwości. Co prawda Budziło nie obraża Kaczoruk i nie opowiada mediom o tym, co działo się w Azji, jej inne wpisy są jednak dość wymowne. Ciekawi stanowiska Weroniki są też inni.

A ja właśnie chciałabym usłyszeć głos Weroniki w tym całym zamieszaniu - niekoniecznie na łamach prasy, tylko choćby tu na swoim profilu. Nie wierzę w opinie, że ludzie są tylko bardzo źli albo bardzo dobrzy - zawsze prawda leży po środku.

A profil Budziło mówi bardzo wiele. Na jeden z komplementów i pytanie, jak mogła wytrzymać z Kaczoruk odpowiedziała:

Cierpliwość to cnota, którą można wyćwiczyć.

Komentarz Weroniki BudziłoKomentarz Weroniki Budziło Instagram.com/ Imperatyw praktyczny/ Screen

 

Inni poszli jeszcze dalej i stwierdzili, że na jej miejscu odeszliby z programu. A ona?

Zobowiązałam się, a dane słowo jest święte - napisała.

Komentarz Weroniki BudziłoKomentarz Weroniki Budziło Instagram.com/ Imperatyw praktyczny/ Screen

 

Kolejny dowód na to, że Kaczoruk i Budziło przyjaciółkami nie zostaną, znaleźliśmy kilka postów dalej.

Pewnie gdybyś była w innej parze, kibicowałabym Tobie, ale przepraszam, koleżanka z pary jest zbyt irytująca. Nie dam rady - napisała jedna z fanek.

Takiej odpowiedzi ze strony Budziło chyba nikt się spodziewał:

Hehe pewnie też bym sobie wówczas kibicowała.

Komentarz Weroniki BudziłoKomentarz Weroniki Budziło Instagram.com/ Imperatyw praktyczny/ Screen

 

A dalej:

Przykro się wczorajszy odcinek oglądało. Tak, wiem. Zaraz skasujesz ten komentarz. Nawet własna partnerka Ciebie nie szanowała. Czemu dajesz się tam pomiatać? Przykre.... - zapytała się wprost fanka.

Budziło nie skasowała wpisu, a go skomentowała:

Ten program był dla mnie po to, żeby się nauczyć stawiać na swoim i nie dawać sobą pomiatać właśnie. Mi też się to przykro ogląda.

Komentarz Weroniki BudziłoKomentarz Weroniki Budziło Instagram.com/ Imperatyw praktyczny/ Screen

 

Już wcześniej więcej światła na tę dziwną relację rzuciła wypowiedź Budziło z "DD TVN".

Jesteśmy różnymi osobami, mamy różne wartości w życiu i pod tym względem to się troszeczkę rozjechało - mówiła.

Przypomnijmy, Kaczoruk w reakcji na komentarze, odnośnie jej relacji z Budziło, napisała:

Weronika zachowuje się w tej powstałej sytuacji naprawdę bardzo lojalnie i dzielnie. Mogłaby wykorzystać zamieszanie wokół mnie, przy tak dużym zamówieniu pisania negatywnych artykułów o mnie. Niech Pani uwierzy, że nie brakuje jej okazji do opowiadania i z nich nie korzysta.

Wygląda na to, ze w tym duecie to właśnie Weronika jest wygraną i zyskała ogromną sympatię widzów. Wcale im się nie dziwimy.

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Weronika Budziło nie lubi Renaty Kaczoruk. Dowód na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ala

  Oceniono 18 razy 14

  Weronice nie wypada jechać po Kaczoruk, była uczestnikiem "gościem" zaproszonym przez Renulkę. Weronika nie musi nic mówić, wszystko widać jak na dłoni.

 • Gość: stąd do wieczności ... albo i dalej

  Oceniono 16 razy 8

  Nie wiem czemu, ale mi Kaczora kojarzy się z panem prezesem Kaczorem. Niby tacy rożni, a jednak bardzo podobni - i z charakteru i z wyglądu (z wyglądu na zasadzie kontrastu). Trzeba podziwiać pana Jakuba, że budząc się obok nagiego prezesa nie wpada w panikę zanim nie stwierdzi, ze to jednak Kaczora (miejmy nadzieję ...).

 • j-a-ga

  Oceniono 4 razy 4

  Baba_jaga
  A jest przykro kiedy przy kolejnej ramówce dpwoaduje się że tvn dalej uważa ludzi za idootów i serwuje im same kretyńskie programy

 • Gość: As

  Oceniono 2 razy 2

  Czy stosunkowo młoda kobieta z twarzą starej baby są w tym kraju jest tak atrakcyjna? Ciągle o takich piszecie
  Jak nie jakieś szukam to Kaczora. Kto to właściwie jest?!!!

 • Gość: qaz666

  Oceniono 7 razy 1

  a ta Kaczoruk to jakaś rodzina do KAczyńskiego, ze tak po niej wszyscy jadą?

 • Gość: Mirek

  0

  Hahaha czy Kaczoruk nie rozumie ze jest odpychajaca i to nie sa zmowione artykuly Ty jestes wlasnie taka jak pisza.Co ona ma w mozgu ;)

 • Gość: uty

  Oceniono 6 razy 0

  Te nazwiska ... boże.... skąd oni się biorą?

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy -7

  A ja mam już dosyć tego niezasłużonego hejtu. Tylko bardzo powierzchowni i naiwni ludzie nie połapali się o co tak naprawdę w tym chodzi, jak się manipuluje ludźmi. Telewizja sobie wybiera czarna owcę, bo jak są kontrowersje to jest oglądalność. Kto chciałby oglądać tylko wdzięczących się do kamery celebrytów, którzy grają bo zależy im na wizerunku. ble....

 • Gość: glono

  Oceniono 25 razy -9

  kurcze, nie rozumiem. Dziewczyna pojechała wygrać wyścig. Podeszła do tego ambicjonalnie.
  Ma charakter i tyle. Chciała wygrać. Nie podwiozła Majdanów - ojjj.... Straszna sprawa. Rzuciła jajem w Pascala - no i dobrze. Ma partnerkę sympatyczną, ale bez swojego zdania to poczuła się psem Alfa i zaczęła rządzić 1 osobowym stadem:) I co w tym złego. Każdy sportowiec jak startuje w wyścigu, to po to żeby wygrać i tyle. Niech sobie tam inni spijają z dzióbków, ja wole osoby charakterne niż mdłe do bólu. Wyszła słabo, bo laska po prostu nie ma poczucia humoru i wszystko bierze na serio. Nie potrafi ani jednej wypowiedzi zamienić w żart. To jej błąd i stad taki odbiór jej osoby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX