Doda triumfuje w sądzie, ale to Haidar czuje się wygrany?! Komentuje w "SE" i wbija jej szpilę. Zdradza też, co zrobi z PIERŚCIONKIEM

Doda wygrała w sądzie z Emilem Haiderem, z którym stoczyła batalię o darowane jej prezenty. Tak podała w oświadczeniu. Były partner czuje się jednak wygrany.

Doda może świętować kolejny triumf. Sąd Okręgowy w Warszawie uznał żądania Emila Haidara za bezzasadne. W efekcie wokalistka może zatrzymać wszystkie prezenty, które od niego otrzymała, z wyjątkiem wartego 250 tysięcy pierścionka zaręczynowego. Gwiazda już wydała oświadczenie odnośnie wyroku. Nie pozostawiła w nim suchej nitki na eks-partnerze i dopiekła mu w swoim stylu. Okazuje się jednak, że Haidar na swój sposób zinterpretował decyzję sądu i również czuje się wygrany. "Super Expressowi" udzielił wymownego komentarza, w którym odgryzł się wokalistce. Jako powód złożenia sprawy do sądu podał brak wiary w to, że jego dary trafią w końcu na obiecaną przez Dodę licytację w celach charytatywnych:

Minął rok i jak widać nic się w tej sprawie nie wydarzyło, więc ciesze się, że dzięki wyrokowi sądu środki, pozyskane z tego pierścionka, zasilą konto WOŚP. Ponadto sąd zasadził pokrycie kosztów sądowych w wysokości około 10 000 złotych przez Panią Rabczewską. Pozostałych przedmiotów trochę szkoda, bo tracą na tym organizacje charytatywne, którym chciałem je przekazać, ale niech się Pani Rabczewskiej noszą.

Dalej było jeszcze mocniej:

Czekam na uprawomocnienie wyroku lub ewentualne odwołanie Pani Rabczewskiej, bo jej pazerność może wskazywać na to, że ta sprawa jeszcze się nie zakończyła. Nie mniej jednak, nie ma to dla mnie większego znaczenia - podsumował Haidar.

Wygląda na to, że Haidarowi trudno pogodzić się z przegraną i urażoną męską dumą. 

AW

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Doda triumfuje w sądzie, ale to Haidar czuje się wygrany?! Komentuje w "SE" i wbija jej szpilę. Zdradza też, co zrobi z PIERŚCIONKIEM
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 41 razy 37

  To może spłać koleś długi wobec urzędu skarbowego zanim zajmiesz się działalnością charytatywną,bo przez takich jak Ty,nie ma pieniędzy w budżecie.

 • Gość: ewa

  Oceniono 37 razy 25

  Żądać zwrotu prezentów i jeszcze się o nie sądzić może tylko tylko prostak. Wstyd mieć takiego faceta, ale czego się spodziewać po takim chamie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 31 razy 21

  Cele charytatywne? Pierscionek warty 250 000? Chyba potrzebuje go na splacenie 7 000 000 swojego dlugu. I kto go bedzie licytowal? Ja na pewno nie, zeby mi pozniej psychol zapukal do drzwi zadajac jego zwrotu. Zarty. Moze Szulim Starak go kupi?

 • Gość: xy

  Oceniono 26 razy 18

  współczuje faceta...dobrze ,że nie było ślubu

 • Gość: Dalej

  Oceniono 28 razy 16

  Co za dno z tego gościa.

 • death_to_enemies

  Oceniono 15 razy 11

  Hochsztapler i wieśniak z wytrzeszczem.

 • Gość: Ania

  Oceniono 16 razy 10

  Zadac zwrotu prezentow. Sadzic sie o nie w sadzie... dno! Facet jest totalnym dnem. Wstyd!!!! Doda ma szczescie, ze nie zostal jej mezem.

 • Gość: Kol

  Oceniono 18 razy 10

  Tak to jest jak sie chodzi z Arabem! Chłop bez ambicji i wstydu!! Zal!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX