Kuba Wojewódzki skomentował wyrok Doda vs. Szulim. Na ostro. "Co się dzieje w kiblu, niech..."

Doda została uniewinniona w procesie z Agnieszką Woźniak-Starak. Kuba Wojewódzki skomentował to. W specyficzny sposób.

 Agnieszka Szulim, od niedawna Agnieszka Woźniak-Starak, oskarżyła Dodę o pobicie. Do incydentu miało dojść w 2014 roku podczas imprezy "Niegrzeczni" w Chorzowie w 2014 roku.

Sąd pierwszej instancji skazał Dodę za groźby i pobicie na pół roku ograniczenia wolności i prace społeczne. Doda nie zgodziła się z wyrokiem i złożyła odwołanie. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił wyrok niższej instancji i uniewinnił Dodę. Utrzymał jedynie w mocy ten fragment wyroku, w którym mowa o "naruszeniu nietykalności cielesnej" Szulim przez... oblanie jej z pistoletu na wodę.

Oto, jak skomentował tę sprawę Kuba Wojewódzki w swoim cotygodniowym felietonie dla "Polityki":

Kolejny etap potyczki pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim. Po dwóch i pół roku od pojedynku w katowickiej toalecie sąd apelacyjny umorzył sprawę o naruszenia nietykalności osobistej Agnieszki. Tym samym triumfuje stara zasada. Co się dzieje w kiblu, niech tam zostanie.

Najwyraźniej showman jest już zmęczony ciągnącym się od dawna konfliktem między obiema celebrytkami. To jednak nie koniec, ponieważ Doda przeszła właśnie do kontrataku i po uniewinnieniu w jednym procesie, postanowiła wygrać kolejny. Tym razem to ona zamierza oskarżyć Agnieszkę Woźniak-Starak - o zniesławienie. Jako zadośćuczynienie żąda miliona złotych, które mają zostać przekazane na cele charytatywne.

JZ

Więcej o:
Komentarze (5)
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok Doda vs. Szulim. Na ostro. "Co się dzieje w kiblu, niech..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: c

  Oceniono 9 razy 7

  Co dzieje sie w kiblu to niech tam zostanie... a jednak program pradziadka kuby ciągle na wizji

 • Gość: fufen

  0

  W usa myszka to logo bilionerow.....wiedza jak sie bawic....szow biznes nie zna granic

 • Gość: toresi

  0

  Dodus powazna kobieta odbijaj od dziecinady....

 • Gość: toresi

  0

  Moze czas na nowe czasopismo pleyboy sie znudzil jakis prestizowy dodon....full lans

 • Gość: Bumencja

  Oceniono 4 razy 0

  Dobrze Kuba mowi;-) Agnieszka - jest sama sobie winna - wybrala prace w takim srodowisku (zeby "zawodowo" zajmowca sie Doda?;-))) - nizej upasc mozna juz tylko do poziomu panny Korwin-Piotrowskiej ktora zyje z czytania i komentowania plotek, i to na powaznie;-)) PS. dobrze ze TVN robi nowe programy to panna Karolina ma zajecie - siedzi przed Tv i robi notatki, a potem publicznie przezywa;-))))Nie popieram agresji w zadnym wydaniu - a wiec i tym u pani Doroby Rabczewskiej-ex-Majdan (jesliwierzyc pani Agnieszce Szulim (ex-Badziak) Wozniak -Starak) - ale co trzeba sie tez zastanowic cotrzeba w glowie zeby chciec zajmowac sie ta pierwsza i robic o niej reportaze. Z reszta sad nie uwierzyl Agnieszce wiec moze to ona klamala?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX