Allan Krupa jest już po operacji, ale są powikłania. Edyta Górniak we wzruszającym wpisie: Doszło do zakażenia. Czekamy na decyzję lekarzy

Allan Krupa jest już po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Edyta Górniak poinformowała, że doszło niestety do zakażenia organizmu.

Allan Krupa trafił w Los Angeles do szpitala z silnymi bólami brzucha. Okazało się, że konieczna jest operacja wycięcia wyrostka robaczkowego, która została wykonana w ostatniej chwili. Wyrostek zdążył się rozlać i doszło do zakażenia organizmu. Edyta Górniak cały czas czuwa przy synu. Informacją o jego stanie stanie zdrowia podzieliła się na Facebooku:

Zawieszona gdzieś w nieokreślonej przestrzeni nie wiem nawet, czy potrafię odczuwać cokolwiek poza cierpieniem mojego jedynego dziecka. Strach tego rozmiaru potrafi udźwignąć chyba tylko matka. Od ataku paniki i duszącego płaczu, przez zdrętwiałe z napięcia mięśnie, brak snu i przerażenie, dotarłam do ciszy. Trwam w niej.
Mój Syn ma zakażenie organizmu z powodu pęknięcia wyrostka.W modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Wokalistka podziękowała także produkcji programu "Hit Hit Hurra" za wyrozumiałość:

Dziękuje produkcji programu za pełną wyrozumiałość, a niezwykłym koleżankom ze sceny za szczerą chęć pomocy. Przepraszam wszystkich za nieobecność w pracy.

Przypomnijmy, że Górniak odwołała przylot do Polski na nagranie show TVP, w którym pełni rolę jurora. Na planie zastąpiły ją koleżanki - Kayah i Kasia Kowalska. Pod nieobecność wokalistki dzieci z programu nagrały specjalnie dla jej syna urocze wideo, na którym wysyłają mu one słowa wsparcia i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

Dołączamy się do tych życzeń!

AW

Więcej o:
Komentarze (52)
Allan Krupa jest już po operacji, ale są powikłania. Edyta Górniak we wzruszającym wpisie: Doszło do zakażenia. Czekamy na decyzję lekarzy
Zaloguj się
 • bratpit2005

  Oceniono 31 razy 21

  W Polsce to by była oczywiście wina lekarzy i wielki hejt
  W USA "czekamy na decyzję lekarzy '

  Wszyscy operują tak samo

 • Gość: Aspa

  Oceniono 20 razy 18

  Trafiłem do szpitala z rozlanym wyrostkiem w wieku 12 lat. W tamtych (dawnych) czasach, po operacji wycięcia wyrostka wracało się do domu po tygodniu, ja spędziłem w szpitalu miesiac, plus potem całkiem długa rekonwalescencja, zawalona szkoła, masa problemów. To jest stan zagrażający życiu, niestety...

 • Oceniono 40 razy 14

  Ja się ludziom do ich życia prywatnego nie mieszam. Ale też uważam, że taki ekshibicjonizm jaki prezentuje ta panienka z odzysku powinien być jednak temperowany. Przynajmniej przez media. To kompletnie chore i z jej i z mediów strony. A egzaltacja tej panienki znacznie przewyższa jej dokonania artystyczne. Kolejna "wielka" polska gwiazda bez żadnego przeboju. Wiecznie "podbijająca" świat i wiecznie skamląca w plotkach peeelach i wszystkich innych mediach, gdzie tylko się da. Takie czasy, tacy "artyści".

 • Gość: Ania

  Oceniono 17 razy 11

  Nie śmiejcie sie. Tez to miałam. Za 1 razem leczyli mnie na przydatki. Drugim razem trafiłam do szpitala juz z rozlanym wyrostkiem. Jak to boli... bardziej niż oba porody.

 • Gość: Mama 2 chlopaków

  Oceniono 7 razy 7

  Trzymaj się Edyta! Trzymam mocno kciuki za Twojego syna. Niech wszystko skończy się szczęśliwie!

 • Gość: pozytywka

  Oceniono 17 razy 7

  Z calego serca wam zycze, zeby was nie spotkalo to co ja. Zeby to nie wasze dziecko trafilo do szpitala i bedziecie sie martwic. A gdy sie tym podzielicie na swoim FB i opisza to media, to niech na was nie splynie potok jadu w komentarzach.

 • pelnialata

  Oceniono 8 razy 6

  Paskudna sprawa. Peknięty wyrostek zagraża zyciu. Ja na szczęście zdążylam w pore, wszystko zakończylo sie dobrze. Życze temu dziecku (Allanowi) naprawde zdrowia, ale tez uważam, iz te częste ucieczki E.Gorniak z jednego miejsca do drugiego zabraly jej duzo czasu, mogla bardziej zająć się swoim synem,bo wyrostek nie peka ot tak po dwoch dniach, to trwa kilka lat zanim do tego dojdzie, byc może Allan skarżył sie na bole ale ona to zbagatelizowala? nie wiem,nie chce oceniac.

 • vald

  Oceniono 11 razy 5

  Nie rozumiem po co o tym pisać? Po co się wywnętrzać - to są bardzo intymne i osobiste sprawy .Obcych na FB czy gdziekolwiek g....o to powinno interesować .Edyta G. już całkiem odleciała

 • Gość: kiwi

  Oceniono 14 razy 4

  Kiedy Twoje pierwsze dziecko połknie monetę - wariujesz. Szpital, płukanie żołądka, operacja.
  Kiedy połknie monetę drugie dziecko - sadzasz na nocniku i czekasz.
  Kiedy monetę połknie trzecie dziecko - po prostu odliczasz od kieszonkowego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX