Zanim został ofiarą scjentologii, Tom Cruise był znakomitym aktorem. Pamiętacie jego kultowe role? Dziś odtworzył je wszystkie. PO MISTRZOWSKU

Tom Cruise w ramach promocji swojego najnowszego filmu zjawił się w programie Jamesa Cordena. Wspólnie z nim odtworzył swoje najbardziej pamiętne role. Trudno oderwać od niego wzrok!

Tom Cruise od wielu lat bardziej niż z grą w filmach kojarzony jest raczej ze swoim zamiłowaniem do scjentologii, zmieniającą się w tajemniczych okolicznościach twarzą i niezbyt dobrymi relacjami z córką i byłą żoną, Katie Holmes. Tymczasem wystarczy obejrzeć jeden z hitów z jego udziałem, aby przypomnieć sobie, że to talent aktorski uczynił go sławnym.

Dla tych, którzy nie mają czasu na seans, jest jeszcze jedno rozwiązanie - Cruise odtworzył właśnie wszystkie kultowe sceny ze swoich filmów podczas wizyty w programie "The Late Late Show With James Corden".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

W towarzystwie gospodarza show aktor w dziewięć minut odegrał swoje najbardziej charakterystyczne role. I zrobił to doskonale! Mało tego - pokazał też, że ma do siebie ogromny dystans.

Jego występ w programie był elementem promocji najnowszego filmu "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" . Chyba nic nie mogłoby być lepszą zachętą do wybrania się do kina, prawda?

Zobaczcie wszystkie wcielenia Toma Cruise'a!

 

MK

Więcej o:
Komentarze (17)
Zanim został ofiarą scjentologii, Tom Cruise był znakomitym aktorem. Pamiętacie jego kultowe role? Dziś odtworzył je wszystkie. PO MISTRZOWSKU
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: vivi

  Oceniono 29 razy 21

  A dlaczego się nie pisze, że ktoś został OFIARĄ katolicyzmu i całe życie łoi na ten cel pieniądze? A "ofiarą scjentologii" to już niby można być? Wszystkie religie to sekty i bez różnicy kto w jakiej tkwi. Jak widać Tomowi akurat scjentologia służy.

 • lech2011

  Oceniono 17 razy 15

  "Dziś odtworzył wszystkie kutowe role"

  Kuty na 4 nogi !

 • Gość: .

  Oceniono 14 razy 8

  Jedno nie wyklucza drugiego. On JEST dobrym aktorem, ale jest też ofiarą scjentologii i tyle

 • Gość: karol

  Oceniono 12 razy 6

  Cruise to swietny aktor tyle, ze obsadzenie go w roli Reachera to totalne nieporozumienie i wie to kazdy fan tej postaci. Childs na poczatku kazdej ksiazki wyraznie pisze jak wyglada Reacher- 193cm wzrostu, blondyn, muskularna budowa ciala. A Cruise? szatyn/brunet, watly i przede wszystkim 170cm w kapeluszu. Pomylka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Jack Reacher miał 2 metry wzrostu...

 • Gość: zcbxnznzz

  Oceniono 9 razy 3

  przecież to swietny aktor, ale ma zryty łeb przez scjentologów , a szkoda,

 • matts06

  Oceniono 2 razy -2

  Osobom zainteresowanym polecam "Droga do wyzwolenia" o Scjentologii właśnie, kapitalna książka, o Cruise też tam jest, jak wiadomo on jest właściwie taką ikoną tej sekty.

 • Gość: plk

  Oceniono 8 razy -4

  Tak kończą ludzie którzy nie chodzili na katolicyzm w szkole.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX