Doda pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Jest wyrok sądu

Sąd umorzył sprawę rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak przez Dodę.

Agnieszka Woźniak-Starak, wtedy jeszcze Agnieszka Szulim, oskarżyła Dodę o pobicie podczas imprezy "Niegrzeczni" w Chorzowie w 2014 roku. W marcu zapadł wyrok, zgodnie z którym Doda za groźby i pobicie została skazana na pół roku ograniczenia wolności i prace społeczne.

Doda nie była zadowolona z wyroku i odwołała się. Sąd Apelacyjny w Warszawie właśnie wydał wyrok uchylający poprzedni. Oto, co w nim podano:

Sąd Okręgowy UCHYLIŁ wyrok Sądu I instancji i UMORZYŁ postępowanie na podstawie art.17 &1, pkt 3 KPK wobec ZNIKOMEJ SPOŁECZNEJ SZKODLIWOŚCI czynu. Sąd w opisie czynu pozostawił jedynie naruszenie nietykalności cielesnej poprzez oblanie wodą pistoletem na wodę. Koszty postępowania ponosi oskarżycielka prywatna - Agnieszka Szulim - obecnie Woźniak-Starak.

Doda została uznana zatem uznana za winną jedynie strzelania do Agnieszki Woźniak-Starak z... pistoletu na wodę.

A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi - komentuje dla "Twojego Imperium" Dorota Trautman z warszawskiego Sądu Okręgowego.

Agnieszka Woźniak-Starak jest zawiedziona wyrokiem sądu. Z gazety dowiadujemy się, że ona i jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, rozważają zgłoszenie wyroku do Sądu Kasacyjnego.

To jednak nie wszystko. Poza tą sprawą toczy się kolejna, tym razem przeciwko dziennikarce.

Pani Szulim doprowadziła do wyrwania u pani Doroty Rabczewskiej paznokcia wraz z macierzą. Sprawa jest w toku - czytamy wypowiedź prawnika piosenkarki.

JZ

 

Więcej o:
Komentarze (49)
Doda pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Jest wyrok sądu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tadeusz

  Oceniono 90 razy 78

  Dwa pustaki się pobiły w kiblu. Żałosne.

 • bacowa

  Oceniono 50 razy 42

  Jedna warta drugiej

  sędzia powinien zasądzić im walkę w kisielu w trzech rundach

  która przegra ta dostaje kilka pasów na gołą dupę w miejscu publicznym

 • Gość: qwerty

  Oceniono 49 razy 39

  "...Poza tą sprawą toczy się kolejna, tym razem przeciwko dziennikarce...."

  DZIENNIKARCE ?!?!?!

  wtf???

 • Gość: oj

  Oceniono 34 razy 32

  dno

 • Gość: Figo

  Oceniono 33 razy 31

  Idiotki

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 18 razy 16

  Została oblana wodą, poszła do sądu... jedna drugiej złamała paznokieć, będzie sprawa w sądzie... śmiać mi się chce jak coś takiego czytam, a przy tym takiego "facepalma" wale że chyba będę je musiał temu portalowi wytoczyć sprawę w sądzie o uszczerbek na zdrowiu przez publikowanie takich treści. A sąd ma w nosie jaka sprawa będzie ważne że hajs się zgadza. A co do samego tekstu, to proszę autora o przeczytanie go zanim upubliczni i sprawdzenie czy nie ma jakiś błędów.

 • Gość: Pytajnik

  Oceniono 17 razy 15

  Kasację? Fakt kasy mają jak lodu. Za pół ceny, jaką zażyczy sobie od was " przymus adwokacki" za napisanie kasacji, ja wam powiem jaka będzie decyzja SN w sprawie waszej kasacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX