Kuba Wojewódzki oszukał wszystkich, że wziął ślub. Teraz tłumaczy się w najgorszy możliwy sposób. Zrobił to z... nudy

Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla "Playboy.pl" wyjaśnił, dlaczego zgodził się na wymyślony na potrzeby reklamy ślub z Renatą Kaczoruk. Stwierdził, że kierowała nim... nuda.

Kuba Wojewódzki od pewnego czasu cieszy się coraz mniejszym uznaniem ze strony telewidzów i internautów. Wielu z nich zarzuca mu, że do swojego programu zaprasza mało interesujących gości, a rozmowy nie są utrzymywane na wysokim poziomie. Nie pomaga także fakt, że "Król TVN-u" jest związany z Renatą Kaczoruk, prawdopodobnie najmniej lubianą uczestniczką programu "Azja Express", i bardzo otwarci jej broni, atakując przy okazji inne sławy.

Jakiś czas temu showman znów podpadł fanom, gdy okazało się, że ślub, który rzekomo miał wziąć ze swoją partnerką, był jedynie chwytem marketingowym wymyślonym na potrzeby najnowszej kampanii reklamowej Playa z udziałem pary. W wywiadzie, którego Wojewódzki udzielił serwisowi "Playboy.pl", gwiazdor postanowił odnieść się do zarzutów. Jak można się było spodziewać, nie okazał skruchy. Wręcz przeciwnie - cieszył się, że osiągnął zamierzony efekt i "ożywił" polski show-biznes.

Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii - oświadczył.

Przekonuje Was takie tłumaczenie?

MK

Więcej o:
Komentarze (18)
Kuba Wojewódzki oszukał wszystkich, że wziął ślub. Teraz tłumaczy się w najgorszy możliwy sposób. Zrobił to z... nudy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m.

  Oceniono 21 razy 17

  raczej z rozpaczliwej potrzeby kasy! chyba już nikt nie daje się nabrać na to rzekome bogactwo i tego rzekomego amanta? Gdyby był bogaczem nie pajacowałby na instagramach i facebookach i nie kreował się na "nudzącego się bogacza". Widzieliście kiedyś Śp. Jana Kulczyka na instagramie płynącego jachtem, albo Jerzego Staraka na wakacjach na fejsie, a może Niemczyckiego pijącego szmapana, lub pędzącego super-samochodem? - nie, a dlaczego? - bo prawdziwi bogacze nie kreują "bogatego świata" w sieci tylko żyją naprawdę jak prawdziwi bogacze, czego o wojewódzkim powiedzieć nie można.

 • Gość: Komediant

  Oceniono 8 razy 8

  Cały ten związek jest performensem...

 • Gość: :)

  Oceniono 4 razy 2

  Człowiek bez wartości skoro jest znudzony swoim życiem. A tak serio co Kuba 300 000 zł poszło na konto od Play-a? W końcu trzeba płacić raty za kilka pojazdów w garażu.

 • Gość: xcx

  Oceniono 4 razy 2

  on tym pociskiem na innych probuje odwrocic uwage od hejtu na zenulce

 • Gość: remik

  Oceniono 1 raz 1

  Ten związek zalatuje dla mnie PEDOFILIĄ

 • Gość: gosc123

  Oceniono 1 raz 1

  A czy ten pan w ramach owej "nudy" mógłby zrobić przysługę wielu osobom i po prostu zamknąć się i zniknąć z ekranów, bilbordów itp? Wielu ludzi będzie mu za to po prostu wdzięcznych bo ani nie da się na niego patrzeć ani tym bardziej słuchać jego żenujących wypowiedzi.

 • Gość: gey

  Oceniono 3 razy 1

  jezeli kiedys sie ozeni to napewno nie z kobieta. ten facet jest sfrustrowany zyciem i dlatego proboje byc smiesznym a staje sie antypatyczny

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  tak jak nigdy nie będzie drugim kulczykiem tak też nigdy nie będzie uznanym pisarzem, krytykiem, perkusistą ani nikim konkretnym. Bo zeby kimś być to trzeba umieć tworzyć a co ten pan umie? robić iluzję ...milionera ,intelektualisty ,artysty. Umie manipulować.Umie nagadać masę pustych frazesów i plot i ubrać to w przeintelektualizowane słownictwo.Takie jak "performens" do określenia zwykłego szczeniackiego wygłupu, kpiąc tym samym z ludzi dla których ślub jest czymś waznym i sensownym.

 • Gość: markokraljeevic

  0

  Jak na podstawie tej reklamy mozna pomyslec, ze wzieli slub? Plotek tez widze oplacony przez play. Byleby jedynie zyskac klikniecie naa stroniee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX