Kuba Wojewódzki o Agnieszce Woźniak-Starak: Zostawiła mnie w potrzebie. Na tym nie kończy. "Niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem..."

Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Playboy.pl opowiedział o swojej relacji z Agnieszką Woźniak-Starak. Tak szczerego wyznania się nie spodziewaliśmy.

Kuba Wojewódzki nigdy nie robił tajemnicy z tego, że to właśnie on jest odpowiedzialny za przejście Agnieszki Woźniak-Starak z telewizji publicznej do TVN-u. Showman i prezenterka poznali się dużo wcześniej w radiu i zawsze darzyli się sympatią. Choć wydawało się, że mają bardzo dobre relacje, Wojewódzki nie został zaproszony na ślub gwiazdy w Wenecji. Zapytany o to przez dziennikarza Playboy.pl, odpowiedział w bardzo szczery sposób:

A skąd wiesz, kto jest moją koleżanką, a kto nie? Agnieszka jest moją koleżanką z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina.

Opowiedział także o pewnym incydencie, który miał wpływ na jego stosunek do Woźniak-Starak:

Kiedyś, kiedy pracowaliśmy w radiu, jeden epizod ustawił naszą znajomość i ja się tego trzymam. Jadąc rankiem do Eski Rock, na środku ulicy Ostrobramskiej, prawie naprzeciwko siedziby Polsatu, skończyło mi się paliwo. Stoję na ulicy jak Rysiek z "Klanu". Jest bardzo rano, pusto, mam włączone światła awaryjne. Agnieszka, jak mi później powiedziała, przejechała koło mnie, widząc, że to ja, ale nie zatrzymała się. Pojechała dalej. Zachowała się prawie jak ja względem kolegi Figurskiego. Zostawiła mnie w potrzebie. Przyjaźń w show-biznesie najbardziej kwitnie we fleszach fotografów.

Gwiazdor przyznał jednak, że nie żałuje swego kroku, czyli sprowadzenia prezenterki do stacji TVN:

Ciągle uważam, że to była dobra decyzja. Jestem człowiekiem, który liczy się z własnym zdaniem. A o niej mam zdanie, że w telewizji wywołuje emocje.

Jesteście zaskoczeni jego słowami? 

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Kuba Wojewódzki o Agnieszce Woźniak-Starak: Zostawiła mnie w potrzebie. Na tym nie kończy. "Niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: godd

  Oceniono 43 razy 31

  kubuś wylał w playboyu szambo frustracji ze swojego zycia i twierdzi ,że jest szczęsliwym człowiekiem

 • Gość: Flo

  Oceniono 37 razy 29

  Witamy w polskim bagienku szołbiznesu. Jedna warta drugiego... A wisienką na torcie jest ŻENULKA.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 24

  Zaraz obok siedziby Polsatu na Ostrobramskiej jest stacja benzynowa. Może 50 metrów, może 20... A on czekał na pomoc, biedaczyna :D

 • Gość: ght

  Oceniono 27 razy 23

  A pan Kuba nie zauważył stacji benzynowej tuz obok siedziby Polsatu?

 • Gość: Jjh

  Oceniono 37 razy 23

  Nie moge juz patrzec na ten silikonowy wyrachowany ryj sprytnej Modliszki Szulim. Dajcie juz na luz...az fo rozwiazania adopcji

 • Gość: mimi

  Oceniono 14 razy 14

  wojewodzki pluje jadem, bo myslal ze zdobedzie uznanie ludzi co do nowej wybranki a tu zamiast achów same buuu

 • corvelinho

  Oceniono 13 razy 11

  Wojewódzkiemu spadła oglądalność na łeb na szyję i robi szum wokół siebie. Wzorce czerpie wprost z Dody.
  Nie ważne jak o tobie gadają ważne że gadają..

 • szczur_z_kanalu

  Oceniono 17 razy 11

  Mimo że obok jest stacja benzynowa, ta pedalska cipka czekała, aż ktoś się zatrzyma i ta tej powiatowej pseudogwieździe litr paliwa, żeby się doczłapał do roboty... Kupa - żenada...

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Hm, to jaki z Powiatowego kierowca, skoro nie zauwazyl piszczenia czujnikow, ze juz na oparach jedzie i trzeba zatankowac? Az tak prymitywne sa te jego samochody, ze nie ma elektorniki w nich? Czy moze Powiatowy nie kuma co tam sie na desce wyswietla?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX