Agata i Andrzej Duda mają kryzys?! Komentuje ojciec prezydenta. W TABLOIDZIE

Agata i Andrzej Duda mają kryzys? Takie spekulacje pojawiają się od jakiegoś czasu w mediach. Skomentował je ojciec prezydenta, prof. Jan Tadeusz Duda.

Agata Duda rzadko pojawia się u boku Andrzeja Dudy w trakcie oficjalnych wyjść, a gdy już para prezydencka jest razem, stroni od okazywania sobie czułych gestów. Pierwsza Dama nie towarzyszyła nawet mężowi na uroczystej premierze "Smoleńska" w Teatrze Wielkim. Zamiast tego wybrała się wraz z córką na najnowszą komedię Woody'ego Allena „Śmietanka towarzyska”. Wszystko to stało się przyczynkiem dla mediów do spekulacji na temat kryzysu w ich małżeństwie. Pojawiły się nawet doniesienia, że Dudowie nie mogą znaleźć wspólnego języka i coraz więcej ich różni niż łączy.

Już w trakcie kampanii prezydenckiej relacje między małżonkami były oceniane jako nie najlepsze, a para sprawiała wrażenie zdystansowanej:

Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Przytulenie, objęcie, wyciągnięcie dłoni czy pocałunek sprawiają wrażenie sztucznego i bardziej na potrzeby mediów niż wynikające z rzeczywistej potrzeby i odruchu osób sobie bliskich. - przyznała w rozmowie z tygodnikiem "Polityka" dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, autorka podręczników o kształtowaniu wizerunku.

Plotki na ten temat postanowił zdementować ojciec prezydenta, prof. Jan Tadeusz Duda. Zapewnił, że małżeństwo jego syna ma się świetnie.

To bzdury o jakimś kryzysie! Agata i Andrzej są bardzo kochającym się małżeństwem i nie widzą poza sobą świata. - powiedział w "Super Expressie"

A Wy, co o tym myślicie?

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (95)
Agata i Andrzej Duda mają kryzys?! Komentuje ojciec prezydenta. W TABLOIDZIE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Urszula

  Oceniono 137 razy 131

  Haha, no tak, bo tatuś dorosłego człowiek wie najlepiej, jak mu się układa w sypialni i w jego własnej rodzinie ;) No błagam, właśnie przed rodzicami się takie rzeczy ukrywa, żeby ich nie martwić zanadto...

 • Gość: as

  Oceniono 119 razy 113

  coś jest na rzeczy, prezydent obściskuje się z Marta i na dodatek czatuje z nocnym ruchadłem. To daje do myślenia

 • Gość: AP

  Oceniono 103 razy 93

  Wali mnie to czy kochają się czy też nie. To jego prywatna sprawa czy woli żonę czy Leśne Ruchadło. Ważną sprawą jest to że nie mamy prawdziwego prezydenta tylko atrapę. I to drugi w ciągu trochę więcej niż 10 lat.

 • shawmut

  Oceniono 90 razy 86

  może zamiast za sobą nie widzieć świata niech spojrzą na Polskę, jak ją syn pana T.Dudy niszczy

 • forfiter_jr

  Oceniono 91 razy 85

  Może mają kryzys. Bo PAD nie ma kryzysu z leśnym ru*adłem.

 • kazek100

  Oceniono 80 razy 78

  No bo bez przesady - wziąć ślub z długopisem??? Bez przesady z tym gender...

 • Gość: 13sw

  Oceniono 67 razy 61

  To Polacy, katolicy i są oczywiście kochającym się małżeństwem! Jak Marta Kaczyńska z mężem w czasie kampanii wyborczej w 2005.

 • nieuczesany23

  Oceniono 74 razy 58

  Z całym szacunkiem, ale prezydent średniej wielkości europejskiego kraju akurat POWINIEN widzieć świat poza swoją żoną.

 • Gość: Krakus

  Oceniono 69 razy 57

  Piękna kobieta, może mieć każdego. Wstydzisię za męża bo nie dotrzymuje słowa, kłamie, nie ma własnego zdania i zadaje się z leśnym ruchadłem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX