Robert Moskwa z "M jak miłość" ZOSTANIE OJCEM. Młoda żona już chwali się kształtami

Robert Moskwa i jego o 23-lata młodsza żona Patrycja spodziewają się dziecka.

Robert Moskwa, dobrze znany jako Artur Rogowski z "M jak miłość" razem ze swoją żoną Patrycją powitają na świecie dziecko! Będzie to pierwsze dziecko pary, ale jednocześnie drugie 50-letniego aktora. Z poprzedniego małżeństwa ma 23-letnią córkę Paulinę.

27-letnia Paulina Moskwa zawodowo tańczy na rurze. Mimo odmiennego stanu nie rezygnuje z treningów, a zmieniające się kształty dokumentuje na Facebooku.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Robert Moskwa swoją żonę poznał 8 lat temu, w szkole karate, do której uczęszczał, a w której pracowała przyszła ukochana. Prowadziła tam zajęcia z samoobrony dla kobiet. O swojej znajomości opowiedzieli w "Pytaniu na śniadanie".

Poznaliśmy się 8 lat temu. Pati miała wtedy 19 lat, więc media najchętniej zatrzymałby jej wiek. A mi nie dość, że idą zgodnie, to jeszcze dodają, żeby ta różnica się powiększała. Jak wiadomo wtedy jest bardziej smakowicie, bardziej pikantnie. Jest różnica, ale nam to nie przeszkadza - mówił Robert Moskwa.

Para wzięła ślub w 2015 roku. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, a wśród gości nie było nikogo z obsady serialu "M jak miłość".

ZI

Więcej o:
Komentarze (5)
Robert Moskwa z "M jak miłość" ZOSTANIE OJCEM. Młoda żona już chwali się kształtami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: janek

    0

    Pi... na kasę poleciała-dziad to dziad

  • Gość: Aaa

    0

    Mentalnie - nie mam pojęcia, fizycznie - totalny brak proporcji, składa się głównie z tułowia. Zupełny brak nóg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX