Brad Pitt będzie walczył o opiekę nad dziećmi. "Jest ZDRUZGOTANY"

Angelina Jolie chciała pełnej opieki nad dziećmi, a Bradowi Pittowi jedynie zezwolić na widzenia z nimi. Aktor nie ma jednak zamiaru jej na to pozwolić.

Angelina Jolie w pozwie rozwodowym zażądała pełnej opieki nad wszystkimi dziećmi, z zachowaniem możliwości - jeżeli zezwoli na to sąd - odwiedzin dla Brada Pitta . Wygląda jednak na to, że nie będzie to takie proste. Jak podaje TMZ , aktor będzie walczył o prawo do fizycznej opieki:

Pitt nie chce kwestionować zdolności Jolie do bycia matką, ale nie ma zamiaru pozwolić jej na to, by ta zablokowała mu zupełnie kontakt z dziećmi. Nasze źródło zdradza, że Brad miał ponoć powiedzieć: "Nie ma szansy, by coś takiego miało się stać" - czytamy.

To jednak nie wszystko, co udało się ustalić serwisowi:

Brad przyznał też, że Angelina jest świetną matką i nie chce jej zranić w trakcie rozprawy rozwodowej. Para nie była widziana już od dawna razem, ale mieli już za sobą kilka szczerych rozmów na temat rozwodu. Nie był to więc dla niego szokiem. Mimo to nadal jest zdruzgotany - powołuje się na swoje źródło.

Co wpłynęło na decyzję aktorki? Angelina miała być zaniepokojona tym, że jej mąż pali marihuanę i pije alkohol. Obawiała się, że taka postawa Pitta może niekorzystnie wpłynąć na dzieci. Jednak, jak zdradza osoba z otoczenia aktora,

On nigdy nie naraziłby dzieci na niebezpieczeństwo...Nigdy - podaje TMZ.

Serwis donosi także, że takie sugestie sprawiają, że czuje się po prostu wściekły. A rozwód?

Ona urządziła piekło - miał powiedzieć aktor.

Choć do rozprawy jeszcze trochę czasu, już teraz wiadomo, że dzieci i opieka nad nimi będą najbardziej zapalną kwestią rozwodu.

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się w 2004 roku, ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów, Chateau Miraval. We wtorek Jolie złożyła pozew o rozwód. Jak czytamy w dokumentach, swój wniosek motywowała różnicami nie do pogodzenia. Para jest w separacji od 15 września.

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
Brad Pitt będzie walczył o opiekę nad dziećmi. "Jest ZDRUZGOTANY"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • badziewiak66

  Oceniono 20 razy 20

  Będzie sie działo. To będzie rozwód który przyciagnie większa uwagę niż ich ślub. To tysiące artykułów przez najbliższe lata, setki tysięcy zdjęć i miliardy wejść internautów. No i miliony chętnych na Angelinę i Brada, w końcu będa wolni. Czy nowy ślub pobje stary , czy kolejny rozwód będzie takim samym hitem ? Czy za 20 lat zobaczymy Angelinę z 50-ciorgiem dzieci ?

 • Marian Pazdzioch

  Oceniono 39 razy 17

  Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego media wylansowały Jolie na 'najpiękniejszą kobietę na świecie'? Przecież ona nawet nie jest ładna, do tego same kości...

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 14 razy 10

  Sądzę, że Angelina to idealistka z misją ratowania ludzi i świata. Niestety przesadziła z ilością swoich dzieci, co ostatecznie przerosło parę i ich poróżniło.

 • zdziwiony6

  Oceniono 11 razy 9

  Dlaczego ten artykuł wylądował na pierwszej stronie? Zajrzałem, bo miałem wrażenie, że zdarzyło się coś ważnego tu mowa jest o typowej rozgrywce rozwodników.

 • Tomasz Mozdzen

  Oceniono 20 razy 8

  Przyczyny separacji leza zapewne gdzies indziej. Mysle ze Angelina robi tzw ucieczke do przodu z powodu swoich psychicznych problemow wynikajacych z usuniecia piersi i macicy. Moim zdaniem Angelina potrzebuje dowodu calkowitego oddania w mysl ewangielicznej przpowiesci:..." jesli mnie milujesz to zostaw wszystko i idz za mna"

 • Gość: Luzaczek

  Oceniono 12 razy 6

  Typowe zachowanie kobiety. Dlatego nie warto mieć dzieci w ogóle. Niech sobie je rodzą same i potem wychowują.

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 5

  Najbardziej do tego pasuje facjata Szyca....

 • baba_jaga

  Oceniono 10 razy 4

  20 wpisów o jednym
  To LEKKA PRZESADA!

 • Gość: Lia

  Oceniono 5 razy 3

  mam ich dość i tego ich porąbanego przychówku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX