Angelina Jolie żąda "BIŻUTERII i innych osobistych przedmiotów". TO nie koniec. Lista rzeczy do podziału jest z pewnością DŁUGA

Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód do sądu w miniony wtorek. Teraz pojawiły się pierwsze informacje na temat podziału majątku pary.

Angelina Jolie w pozwie rozwodowym zażądała pełnej opieki nad wszystkimi dziećmi, z zachowaniem możliwości odwiedzin dla Brada Pitta . Kolejnym i nieodzownym aspektem każdego rozstania jest podział majątku, a w przypadku tej pary z pewnością jest czym się dzielić. Pierwsze szczegóły na ten temat już pojawiły się w mediach.

W upublicznionych dokumentach można wyczytać, co z imponującego dorobku pary chce zachować dla siebie aktorka. Na liście znalazło się z pewnością wiele rzeczy, ale Jolie zależy szczególnie na:

Rozmaitej biżuterii i innych osobistych przedmiotach" - czytamy na "US Weekly"

Ponadto żąda także:

Wpływów pieniężnych i pozostałych form akumulacji kapitału, które zdobyła od momentu i po dacie rozpoczęcia się separacji.

W dokumencie poruszone są również kwestie wszelkich innych aktywów z dorobku pary, których:

"Zarówno natura, jak i rozmiar nie są jeszcze znane" - podaje "USWeekly".

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się w 2004 roku, ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów, Chateau Miraval. We wtorek Jolie złożyła pozew o rozwód. Jak czytamy w dokumentach, swój wniosek motywowała różnicami nie do pogodzenia. Para jest w separacji od 15 września.

Wychowywali razem sześcioro dzieci: troje własnych córkę Shiloh Nouvel, bliźnięta Vivienne Marcheline i Knoxa Leona oraz troje adoptowanych Maddoxa, Paxa Thiena, Zaharę Marley.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Angelina Jolie żąda "BIŻUTERII i innych osobistych przedmiotów". TO nie koniec. Lista rzeczy do podziału jest z pewnością DŁUGA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • copyright

  Oceniono 17 razy 13

  ok, przeciez Brad tego nosic nie bedzie ;)

 • frankyy

  Oceniono 15 razy 13

  to już są gry prawników...

 • 1234qwerty

  Oceniono 26 razy 6

  Kochająca materialistka.

 • Tomasz Wierzbicki

  Oceniono 5 razy 3

  To straszne, jestem coraz bardziej załamany jak ta historia się toczy :( Bardzo proszę o kolejne doniesienia tej bulwersującej ludzi na całym Świecie sprawy i umieszczania linków na głównej stronie GW, Andżela chyba rzeczywiście jest zdeterminowana :(

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy 2

  Jak kazdy babiszon, pierwsza mysl to kasa..dlatego panowie pamietajcie: nigdy ale to nigdy nie odkrywajcie przed baba wszystkich kart.

 • Gość: qwerty

  Oceniono 7 razy 1

  LOL - właśnie "azja ekspress" poszedł się... no wiecie co poszedł robić, w obliczy TEGO rozwodu. na gazeta.pl "azja" nie ma szans, bo serial pt. "rozwód brengeliny" jest o wiele ciekawszy i można go dozować - dziś napiszemy o biżuterii, jutro o ubraniach, w weekendowym wydaniu damy wkładkę o nieruchomościach, a od października co wtorek dodatki o dzieciach...

 • Gość: ww

  Oceniono 6 razy 0

  Nie jest materialistą, tylko wściekłą kobietą. Widać, ze działa emocjonalnie. Coś się zdarzyło, albo zdawało jej się, ze się zdarzyło, co wywołało taką reakcję rozwód. Wcale mnie nie zdziwi, jak ta para zejdzie się po rozwodzie ponownie.

 • Gość: Mari

  Oceniono 6 razy 0

  Ciekawe jaka jest PRAWDZIWA przyczyna rozwodu... Poza tym niesmaczne jest upublicznianie przez Jolie kwestii podziału majątku... Z szacunku dla swojego partnera nie powinno się takich rzeczy robić, ale rozumiem, że informacja taka wart jest dużych pieniędzy, a szum medialny jeszcze większych...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX