Brad Pitt jest wściekły na Angelinę. Naraziła bezpieczeństwo dzieci? "Rozpętała piekło"

Angelina Jolie występując o rozwód, oskarżyła Brada Pitta o agresywne zachowania i bycie złym ojcem. Aktor podobno jest wściekły, że tym samym, naraziła dzieci na niebezpieczeństwo.

Angelina Jolie we wtorek wystąpiła o rozwód z Bradem Pittem i wywołała prawdziwą, medialną burzę. Jakby sam fakt rozstania jednej z najbardziej uwielbianych par Hollywood nie był wystarczającym szokiem, aktorka wywołała jeszcze większe poruszenie, występując o przyznanie jej pełnej opieki nad dziećmi. Uzasadnienie? Pitt miał w ostatnim czasie nadużywać alkoholu i agresywnie się zachowywać. Aktor w swoim oficjalnym oświadczeniu nie skomentował tych rewelacji, ale według informatorów serwisu TMZ.com, jest wściekły na Jolie.

Angelina rozpętała piekło. Pitt uważa, że przez nią cała rodzina stała się pożywką dla paparazzi.

Faktycznie, od momentu ogłoszenia rozwodu, rezydencja pary jest otoczona przez tłum fotografów i patrole policyjne. Podobno aktor przekonywał żonę, by załatwili rozwód, "jak dorośli ludzie". Zamiast tego, Jolie oskarżyła go o bycie złym ojcem, narażając tym samym bezpieczeństwo dzieci.

WJ

Więcej o:
Komentarze (3)
Brad Pitt jest wściekły na Angelinę. Naraziła bezpieczeństwo dzieci? "Rozpętała piekło"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Buba

    Oceniono 4 razy 4

    No bez wyciągania brudów się nie obędzie, jak jedna ze stron jest głęboko urażona. O kasę się pewnie nie będą gryźć, ale dzieci zostaną kartą przetargową. Bardzo to smutne :(

  • Gość: Hana

    Oceniono 7 razy 3

    Ona zawsze była szalona. Jej pierwszy ślub potem kolejny z Billem Thorntonem . Jakieś mazanie się krwią itd. Potem te kompulsywne adopcje -niby wszystko ok ale jakieś to wszystko pokręcone. Sprawia wrażenie bardzo apodyktycznej a jednocześnie neurotycznej osoby. Borderline chyba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX