Brad Pitt wydał oświadczenie: Jestem bardzo zasmucony. Umieścił też apel

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. To niestety już pewne. "People" opublikowało właśnie komunikat aktora dla prasy.

We wtorek Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. Jak czytamy w dokumentach, swój wniosek motywowała różnicami nie do pogodzenia. Sprawę skomentował Brad Pitt w oświadczeniu dla magazynu "People":

Jestem bardzo zasmucony tym, co się stało. Jednak teraz liczy się najbardziej dobro naszych dzieci. Uprzejmie proszę prasę, aby dała im przestrzeń, na jaką zasługują w tym trudnym czasie.

Kilka godzin wcześniej medialny komunikat w imieniu Angeliny Jolie przedstawił jej adwokat Robert Offer.

Ta decyzja została podjęta dla zdrowia rodziny. Angelina Jolie nie będzie jej komentowała, prosi też, aby w tym czasie nie zakłócać prywatności jej rodziny.

Głos zabrał też manager Jolie, jego oświadczenie czytamy na "Harper's Bazaar".

Angelina robi co w jej mocy, aby zadbać o interesy jej dzieci. Docenia zrozumienie wszystkich dla ich potrzeby prywatności w tym czasie.

Angelina Jolie zażądała pełnej opieki nad ich dziećmi, z zachowaniem możliwości odwiedzin dla Pitta. Nie wnioskowała o alimenty dla siebie bądź dzieci.

Kopia wniosku rozwodowego JolieKopia wniosku rozwodowego Jolie STAFF / REUTERS / REUTERS

 

Angelina Jolie i Brad Pitt byli ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli w 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. Para jest w separacji od 15 września. Wychowywali razem sześcioro dzieci: troje własnych córkę Shiloh Nouvel, bliźnięta Vivienne Marcheline i Knoxa Leona oraz troje adoptowanych Maddoxa, Paxa Thiena, Zaharę Marley.

ZI

 

 

Więcej o:
Komentarze (42)
Brad Pitt wydał oświadczenie: Jestem bardzo zasmucony. Umieścił też apel
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lisa2

  Oceniono 22 razy 6

  A co mnie obchodzi Angelina Jolie i Brad Pitt!

  Bardziej mnie obchodzi jak sobie daje radę z seksem Jarosław Kaczyński - prezes PIS-u.

  O tym piszcie!

 • pan.malowany

  Oceniono 20 razy 6

  W jego oswiadczeniu czytamy o 'jej' dzieciach, ciekawe co mial na mysli?

 • Gość: Koko

  Oceniono 15 razy 1

  Bracie picie (i palicie ) dont worry, pozbył się wora kartofli, który jechał na twoim grzbiecie. Prawdziwa story się zacznie jak Ania kopie Lewandowskiego. Zrobicie tam w la o tym film i to ty zagrasz levego

 • antykonformista

  Oceniono 46 razy 0

  Dziwię się że aż tak późno. Angelina, wzorcowy przykład kobiety, która wypaliła się psychiczni i fizycznie, zbyt szybko, jeśli brać pod uwagę li tylko upływ lat. Uzależniona od pragnienia potomstwa (jak każda osoba z silnymi czynnikami nowotworowymi, kiedyś w końcu SI udowodni korelację, dziś pewnie będę "zjedzony" za tę teorię, ale takie są fakty, im ktoś bardziej nosi w sobie raka, tym bardziej pragnie dzieci), facet się słabo zestarzał, ona zestarzała się strasznie. Po co robić z tego mega newsa? To było do przewidzenia.

 • Gość: scout and boy

  Oceniono 10 razy -4

  hey Brad wracaj do Aniston, to moja najlepsza rada

 • Gość: po prostu jakiś gość

  Oceniono 10 razy -4

  Ciekawe, czy szantażyk kobity, jak to często bywa w Polsce, w której bandyckie sądy (raczej bezmyslne i stronnicze sędziny) to akceptują, jesli szantazystką jest konieta, czy naprawdę rozwód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX