Angelina Jolie POTWIERDZA rozwód. Jest pierwsze oświadczenie

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka właśnie potwierdziła doniesienia.

 We wtorek Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem , podał portal TMZ. Teraz te informacje zostały potwierdzone w oficjalnym medialnym oświadczeniu, opublikowanym przez CNBC.

Ta decyzja została podjęta dla zdrowia rodziny. Angelina Jolie nie będzie jej komentowała, prosi też, aby w tym czasie nie zakłócać prywatności jej rodziny - powiedział Robert Offer, adwokat Jolie. 

Znamienne jest, że po raz kolejny mówiąc o rozwodzie Brangeliny wymieniane jest dobro rodziny. Jolie w dokumentach rozwodowych wnioskowała o przyznanie jej całkowitej opieki nad dziećmi, z zachowaniem dla Brada Pitta możliwości odwiedzin.

Pojawia się wiele hipotez, dlaczego w ogóle doszło do rozwodu, a jedną z nich jest właśnie konflikt o dzieci. Jolie we wniosku miała napisać jedynie, że poróżniły ją z mężem "różnice nie do pogodzenia". TMZ podaje jednak doniesienia, jakoby Pitt miał "nadużywać ostatnio marihuany i alkoholu" przez co miał mieć "problemy z gniewem", a to znowuż negatywnie odbijało się na dzieciach. Co więcej Jolie miała być "bardzo rozczarowana metodami wychowawczymi Brada".

Angelina Jolie i Brad Pitt byli ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli w 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. Para jest w separacji od 15 września.

ZI

Więcej o:
Komentarze (70)
Angelina Jolie POTWIERDZA rozwód. Jest pierwsze oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: polix

  Oceniono 64 razy 54

  o rany, ale zrobiła BRAXIT

 • Gość: muay

  Oceniono 37 razy 21

  Tylko dzieci żal :)

 • Gość: olo

  Oceniono 27 razy 19

  Dobrze ze zablokowane są komentarze o tym Cyganie co zrobił dziecko 12latce .. tak trzymać gieroje

 • Gość: rtg

  Oceniono 26 razy 16

  Njus dnia warty bycia wyróżnionym na głównej, brakuje tylko czerwonego, bo wielkie litery SĄ :D:D:D

 • grzesio123

  Oceniono 11 razy 7

  To proste Brad powiedział: Angelina zjedz coś wreszcie do jasnej cholery! Wtedy Angelina stwierdziła, że ma problemy z gniewem i finito.

 • bling.bling

  Oceniono 22 razy 6

  Wreszcie informacja warta pierwszej strony gazeta.pl Dlaczego tylko bez czerwonego!

 • Gość: miki

  Oceniono 7 razy 3

  Kiedy się schodzili, wychodziło im, że więcej kasy ściągną jako spółka. Teraz, gdy się zrobili starzy, stało się jasne, że więcej kasy zarobią jako każdy z osobna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX