Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ. Powodem jest konflikt o dzieci

Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. To już koniec jej małżeństwa z Bradem Pittem. Taką informację podał właśnie portal TMZ.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się! Tę informację podał portal TMZ, powołując się na swoje anonimowe źródła. Aktorka w poniedziałek miała złożyć dokumenty o rozwód, a jako główną przyczynę rozpadu związku wskazała "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia". Podobno prawdziwym podłożem kryzysu był konflikt o dzieci. Nie wiadomo jednak dokładnie, o co chodziło. W ostatnich miesiącach krążyły w mediach plotki, że Jolie marzy o kolejnej adopcji, temu pomysłowi miał się zdecydowanie sprzeciwiać Pitt.

Co znamienne, Jolie wnioskowała w sądzie przyznanie jej wyłącznej fizycznej opieki nad sześciorgiem dzieci. Według informacji podanych przez portal aktorka nie chciała, aby Pitt brał czynny udział w życiu dzieci jako ich opiekun prawny, jednak zachowałby prawo do wizyt.

Angelina Jolie i Brad Pitt są ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli w 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. Para jest w separacji od 15 września.

Interesy Jolie reprezentowane są przez Laurę Wasser, znaną w Hollywood prawniczkę, specjalizującą się w trudnych sprawach rozwodowych sławnych osób. Z jej usług korzystali m. in. Ryan Reynolds, Heidi Klum, Ashton Kutcher, Christina Aguilera, Marta Kauffman i Johnny Depp.

ZI

Więcej o:
Komentarze (40)
Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ. Powodem jest konflikt o dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 32 razy 24

  "Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ" - smutne ....nie potrafie nic innego napisac -:(((

 • levy

  Oceniono 37 razy 13

  Prawdziwy powód jest inny - poseł PiS, Dominik Tarczyński, wczoraj na Twitterze miał swój coming out. Wyznał, że jest hetero. No i Angelina poleciała z papierami.

 • Gość: nemo

  Oceniono 18 razy 12

  Mówcie co chcecie, ale wolę czytać takie ploteczki niż doniesienia z Syrii o śmierci...

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 11

  może ten rozwód w końcu ich zbliży

 • Gość: gośc

  Oceniono 26 razy 10

  Facet ma rację,przeciez nie będzie całe swoje życie poświęcał na niańczeniu dzieci.Przychodzi taki moment w życiu że chce się mieć coś od życia dla siebie.Jesli to faktycznie chodzi o taki powód rozstania.

 • Gość: Autor

  Oceniono 17 razy 9

  Po pierwsze to, że to ona złożyła papiery w ogóle nie musi być wspominane, bo w USA 75% rozwodów jest inicjowanych przez kobiety a w Hoolywood 98%.
  Po drugie wskazany powód - "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia" - również nie musi być wskazywany, bo w USA jest to powód wskazany w 65% rozwodów a w Hoolywood w 98%.
  Po trzecie powód rozwodu jest prosty. Wiecznie godzący się na wszystko Pitt po raz pierwszy powiedział NIE i to stanowcze NIE. Po tym dostał informację o końcu małżeństwa. ;)

 • vahoo

  Oceniono 16 razy 8

  Jasne, jasne "...konflikt o dzieci"!! I tak z nią długo wytrzymał.

 • Gość: Adam

  Oceniono 13 razy 7

  Mi się wydaje,ze Brad chce się znaleźć w podkomisji Maciarewicza i po prostu nie znalazłby czasu na rodzinę

 • Gość: mart

  Oceniono 20 razy 6

  NIE WIERZEEEE!!!! uwielbiałam ich!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX