Tom Hiddleston przerywa milczenie na temat rozstania z Taylor Swift. Takiej wypowiedzi chyba nikt się nie spodziewał

Tom Hiddleston w końcu wypowiedział się na temat rozstania z Taylor Swift. Gwiazdor twierdzi, że z byłą partnerką łączy go... przyjaźń.

Tom Hiddleston i Taylor Swift rozstali się niecałe dwa tygodnie temu. Powód? Piosenkarka nie chciała towarzyszyć partnerowi na gali rozdania nagród Emmy. Uważała ponoć , że aktor jest z nią tylko ze względu na sławę i nie kieruje się prawdziwym uczuciem.

Do tej pory Hiddleston nie zabierał w tej sprawie głosu, ale gdy tylko pojawił się na rzeczonej imprezie, postanowił przerwać milczenie. Okazuje się, że para rozstała się w bardzo dobrych relacjach. Tak przynajmniej podaje "Mirror":

Hiddleston przyznał, że nadal są przyjaciółmi. Nadal mają dobry kontakt i nie ma między nimi żadnego konfliktu. Na gali Emmy na pytanie dziennikarza "People", czy to prawda, odpowiedział: Tak, tak jesteśmy przyjaciółmi. 

Taylor Swift związała się z aktorem po zaledwie dwóch tygodniach od rozstania z Calvinem Harrisem . Była za to niejednokrotnie krytykowana przez media. Teraz wygląda na to, że w jej ślady poszedł sam Hiddleston. Na gali Emmy zupełnie nie wyglądał na przygnębionego i znalazł pocieszenie u boku aktorki, Priyanki Chopry. Oboje ponoć świetnie bawili się ze sobą na afterparty. Jak czytamy na "E!Online":

Otwarcie ze sobą flirtowali. Tom obejmował ją, trzymał ją bardzo blisko siebie. Później Tom i Priyanka rozmawiali i przez parę chwil nawet trzymali się za dłonie. Priyanka poprawiła jego muchę, a potem pocałowali się w oba policzki - twierdzi informator, na którego powołuje się portal.

Musimy przyznać, że takiego rozwoju wydarzeń się nie spodziewaliśmy. A Wy, co o tym myślicie?

AW

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Tom Hiddleston przerywa milczenie na temat rozstania z Taylor Swift. Takiej wypowiedzi chyba nikt się nie spodziewał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anieczek

  Oceniono 9 razy 7

  Jak to bywa w świecie podwójnych standardów ona wiele na tym straciła,on wręcz przeciwnie . Myślę że ona tego wszystkiego żałuje bardziej niż to okaże

 • Gość: ula

  Oceniono 7 razy 5

  A za tydzień nowy związek na pokaz. Współczuję życia w szolbiznesie. Cały czas trzeba udawać, kalkulowac i nikomu nie można ufać

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ona jest brzydka

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 4

  Powierzchowna dziunia po skandalach usiłowała się wylansować i poprawić wizerunek przy znanym aktorze, co za "pech" że się nie udało i mądry facet przejrzał na oczy.

 • Gość: migs

  Oceniono 1 raz 1

  Chopra jest dużo fajniejsza niż rozkapryszona Swift. Go get it Tom !! :p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX