Poruszające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. "Poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy tej ciąży, ale się cieszyliśmy"

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z dziennikarką wyznała, że ma za sobą traumatyczne przeżycie. Kilka lat temu prezenterka poroniła.

Agnieszka Woźniak-Starak została gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Pani". Sesji zdjęciowej i okładce towarzyszył też rozległy wywiad, w którym gwiazda TVN-u poruszyła tematy z życia prywatnego. O niektórych wydarzeniach zdecydowała się opowiedzieć po raz pierwszy. W rozmowie z dziennikarką żona Piotra Woźniaka-Staraka wyznała, że w przeszłości, gdy była jeszcze żoną Adama Badziaka , poroniła.

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżywałam. A potem jak człowiek słyszy: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci, woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło - zdradziła.

O ciąży i późniejszym poronieniu wiedziały jedynie bliskie osoby, w tym znajomi z branży. Okazuje się, że informacja ta trafiła do niewłaściwych osób, które zaczęły rozpuszczać na jej temat nieprawdziwe i krzywdzące plotki.

Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miałam skrobankę. Dorwałam go. Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji.

Mimo złych doświadczeń z przeszłości, dziennikarka nadal planuje powiększyć rodzinę, choć ma też świadomość, że w jej wieku może nie być to łatwe.

Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu „dziecko”. Gdybym je miała, to chciałabym z nim być i je wychowywać. Ale też zawsze byłam świadoma tego, ze jak dziecka nie będzie, to też będę szczęśliwa. Przede wszystkim chcę mieć dziecko z facetem, którego kocham. Będziemy mieli je razem, a nie, że ja je „zrobię” na siłę, bo czas leci.

MK

Więcej o:
Komentarze (53)
Poruszające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. "Poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy tej ciąży, ale się cieszyliśmy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gardze Szulim

  Oceniono 93 razy 57

  Jakie to zalosne.... Wiekszosc ciaz umiera poprzez samoporoniebie w pierwszych tygodniach i kobiety czesto nawet nie wiedza ze byly w ciazy, - jej sie nagle przyponnialo, ze przezywa zyciowy dramat. Zenujaca baba, wszystko powie pod publike

 • morgana50

  Oceniono 72 razy 46

  czyżby zbyt dużo zainteresowania zbiera 'perfekcyjna' ze swoim ślubem i media są niezbyt zainteresowane jej historią z podróży poślubnej że wyskoczyła z taką intymną bombą ?!?!? WSZYSTKO JEST NA SPRZEDAŻ ?!?!?

 • smith81

  Oceniono 51 razy 29

  aby zrobić wokół siebie medialny fejm jest w stanie powiedzieć wszystko i zrobić wszystko. hajs od kliknięć też musi się zgadzać.

 • Gość: marta

  Oceniono 48 razy 20

  6-tydzien to moglo byc standardowe samoporonienie.
  Teraz sobie Szulim przypomniala? Po co o tym mowi? Komu taka informacja jest potrzebna? Ma to przekonac jej tesciow, ze jakies jajka ma i moze miec dzieci?
  Brak kultury i klasy i nie ma co sie silic na uprzejme dawanie uwag Szlamowie przy kwiatku, ze to co mowi to oznaka braku wychowania i kultury

 • Gość: Ja

  Oceniono 44 razy 20

  Tak, bo każdy opowiada o swoich życiowych dramatach w gazecie. Wstrętna pozerka próbująca zwrócić na siebię uwagę

 • Gość: szakal

  Oceniono 33 razy 17

  Miejcie wy Boga w sercu, co to za hardcory.
  Do 12 tyg organizm często sam pozbywa się płodu/embrion czy co tam chcecie, dla ks Oko to już dziecko. To taki mechanizm obronny, jakby porobniła w 9 miesiącu to by było coś.

 • Gość: Twój Pan

  Oceniono 32 razy 16

  MEDIALNA PROSTYTUTKA.

 • Gość: -a

  Oceniono 18 razy 12

  Strasznie to przeżyłam, a teraz opowiadam o tym tysiącom osób. Dajcie mi spokój, chcę zachować intymność. Skąd się biorą takie pustostany? Czy Polski nie stać na inteligentne osoby publiczne? Żenująca osoba.

 • Gość: Tom ek

  Oceniono 26 razy 12

  Ale dno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX