Beata Kozidrak ma kłopoty ze zdrowiem. Wydano oficjalne oświadczenie: "Jest po ostatnich badaniach"

Beata Kozidrak poinformowała, że ze względu na kłopoty ze zdrowiem odwołuje swoją aktywność promocyjną. Niedługo potem pojawiło się oficjalne oświadczenie dotyczące stanu jej zdrowia.

Beata Kozidrak jest w trakcie trasy koncertowej promującej jej najnowszy album "B3". W piątek, za pośrednictwem Instagramu, artystka poinformowała, że ze względu na stan zdrowia jest zmuszona zawiesić trasę koncertową.

Kochani! Tyle serca włożyłam w pracę nad płytą, lecz teraz muszę o to moje serce zadbać... Wszystkie działania promocyjne są przełożone na inny termin, będę was informować. Życzcie mi zdrowia... - napisała.

Fanów, zaniepokojonych stanem zdrowia Beaty Kozidrak, management uspokoił już dzień później, informując tą samą drogą, że jest już lepiej. Okazało się także, że lekarze wyrazili zgodę na kontynuowanie trasy koncertowej.

Beata jest po ostatnich badaniach. Nasza Artystka czuje się dobrze. W jej imieniu dziękujemy za ogromną ilość pozytywnej energii, którą od Was dostała poprzez wiadomości. Jednocześnie przepraszamy za informacje do ostatniej chwili, jednak jeszcze do dzisiejszych godzin porannych koncert stał pod znakiem zapytania. Po konsultacji z lekarzem, Beata jest w stanie dziś wystąpić dla Was w Białymstoku. Mimo osłabienia organizmu, znajdzie siłę, by nie zawieść swoich fanów oraz organizatorów tego dużego przedsięwzięcia, jakim jest trasa Bingo tour - czytamy w oświadczeniu.

Nagrana przez Beatę Kozidrak płyta "B3" (tytuł można interpretować jako "be free" - bądź wolna) jest niezwykle osobistym rozliczeniem się z demonami przeszłości. Artystka śpiewa tam m.in. o nawiedzających ją myślach samobójczych i kłopotach małżeńskich.

JZ

Więcej o:
Komentarze (17)
Beata Kozidrak informuje o kłopotach ze zdrowiem. Zaraz potem oświadczenie: "Jest po ostatnich badaniach"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: metka

  Oceniono 19 razy 17

  Dużo zdrowia Pani Beato :)

  A niektórzy komentujący to zwykła dzicz, bydła nie śmiałabym obrażać!

 • Gość: qwerty

  Oceniono 35 razy 13

  Właściwie to cenię ją za jedno - o ile dobrze widzę, nie zoperowała sobie twarzy i nie ostrzyknęła jej botoksem i wciąż funkcjonuje w szołbiznesie... Czyli można
  SZACUN!

 • Gość: Ryszard

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo Beata !!!
  Jesteś tak atrakcyjna, że dasz radę. Zapomnij o nim.
  Pomyśl ilu masz fanów, jak bardzo Cię uwielbiają.
  Dużo zdrowia i nie poddawaj się.

 • Gość: Małgorzata- Fanka

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Beato, wydarzenia ostatnich miesięcy z pewnością odbijają się na Pani zdrowiu. Trudno się dziwić. Życzę dużo, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do nas, bo na Panią czekamy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy -5

  B3 = be free???? WTF???

 • la.milou

  Oceniono 13 razy -7

  czyli co? depresja porozwodowa?

 • valla

  Oceniono 12 razy -8

  Chyba i z głową. Stare pudlo a robi się nieudolnie na nastolatkę

 • Gość: joanina

  Oceniono 24 razy -10

  Nie sadzę,że jest chora,po prostu taki numerek ppo wydaniu nowej płyty....by kupować...ale to jest stary i zdarty chwyt marketingowy. Dziś słuchałam jej rozchichotaną w radiu z Szymonem Majewskim.

 • pan.malowany

  Oceniono 43 razy -21

  czego sie nie robi dla pijaru...metoda na chorobe jest ostatnio bardzo trindi...vide: Wojciechowska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX