Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak podpisali INTERCYZĘ? "SE": W tym związku naprawdę jest miłość, ale...

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zadbali o wszystkie formalności przed swoim ślubem w Wenecji. Para podobno podpisała też intercyzę. Jak podzielą majątek w razie ewentualnego rozwodu?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak podpisali intercyzę? Takie informacje podał dzisiaj "Super Express", powołując się na anonimowe źródła bliskie świeżo upieczonym małżonkom.

Jeśli wierzyć rewelacjom tabloidu, to para zdecydowała się umownie określić, co będzie przysługiwało dziennikarce w razie ewentualnego rozwodu. Nie oznacza to jednak, że zakochani nie wierzą, że uda im się wytrwać w małżeństwie do grobowej deski.

W tym związku naprawdę jest miłość. Piotrek jest ślepo zapatrzony w Agnieszkę, a ona odwzajemnia mu się tym samym. Musieli podpisać intercyzę tak na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Takie są zwyczaje - zdradził w rozmowie z "SE" znajomy Szulim i Woźniaka-Staraka.

Chodzi po prostu o zabezpieczenie szacowanej na aż 3,5 mld złotych rodzinnej fortuny Staraka.

W intercyzie są dwa istotne zapisy. Po ewentualnym rozwodzie Agnieszce będzie należał się dach na głową i odpowiednia kwota, która umożliwi jej godne życie. Tak samo ewentualnemu dziecku - dodał informator tabloidu.

Mecenas Artur Wdowczyk w rozmowie z "Super Expressem" zapewnia, że taka umowa to w dzisiejszych czasach standardowa procedura.

Intercyza w świecie biznesu to normalna sprawa. Nikogo już nie szokuje i wcale nie oznacza, że para z góry zakłada, że małżeństwo skończy się rozwodem. To po prostu biznesowe zabezpieczenie - wyjaśnił prawnik.

Cóż, Agnieszka Szulim chyba nie powinna martwić się o swoją przyszłość nawet w razie rozwodu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Dziennikarka jest ponoć najlepiej opłacaną gwiazdą TVN-u i tylko w tym sezonie ma zarobić aż... 600 tysięcy złotych.

IN

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak podpisali INTERCYZĘ? "SE": W tym związku naprawdę jest miłość, ale...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kadykianus

  Oceniono 7 razy 7

  To, że sympatyczny grubasek jest w niej zakochany to mnie nie dziwi i w to nie wątpię. Ale w życiu nie założyłbym się, że jego uczucie jest odwzajemnione.

 • Gość: Kotka

  Oceniono 6 razy 6

  Ile tej durnej blondyny jeszcze będzie?

 • Gość: polina

  Oceniono 7 razy 5

  Probuje robic z siebe agngie jolie na zdjeciu glupia jak but

 • Gość: asd

  Oceniono 6 razy 4

  "Oficjalnie Starak prowadzi dwie spółki. Jedna to firma producencka Watchout Productions. Znana z filmu ,,Bogowie” z Tomaszem Kotem w roli głównej. Spółka od 2010 do 2013 r. zaliczała stratę za stratą. Łącznie w tym okresie wychodzi ponad 2,7 mln zł pod kreską. Według oficjalnych sprawozdań w ostatnich latach zarobiła tylko raz. Dwa lata temu zakończyła rok z 1,7 mln zł na plusie. Do odrobienia pozostaje więc jeszcze ponad milion złotych. (Chociaż Starak w wywiadach mówi, że zarobił na filmie 4 mln zł, to jak na razie w sprawozdaniach tego nie widać)

  Druga spółka Staraka nosi nazwę King’s And Queen’s. W Internecie nie ma po niej śladu. A z oficjalnych informacji wynika, że spółka produkuje sprzęt radiowy, naprawia motocykle, prowadzi działalność detektywistyczną i zapewnia usługi z zakresu transportu wodnego. Czym się więc tak dokładnie zajmuje? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że od lat przynosi same straty. Przykładowo: 2009 r. – 784 tys. zł. 2011 r. – 209 tys. zł. 2014 r. – 145 tys. zł pod kreską."

 • lk

  Oceniono 5 razy 3

  Najwyżej ukryje trochę w warach

 • Gość: anty_lans

  Oceniono 2 razy 2

  Takie pytanie mi sie nasuwa- gdyby sie rozwiedli np jutro to Szulim by nic nie dostala. Przeciez to co przed slubem to odrebna wlasnosc malzenska? wiec jak ona moze partycypowac w podziale majatku 3.5 mld PLN ??

 • samozwaniec

  Oceniono 4 razy 2

  Juz dawno nie bylo w Plotku tak zalosnego tasiemca,kupionego przez miliardera.Osmieszasz sie Plotku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX