Ricky Martin rzadko pokazuje synów. Matteo i Valentino mają już 8 lat, są coraz więksi i... PRZEUROCZY

Ricky Martin jest dumnym ojcem synów bliźniaków. Matteo i Valentino mają już 8 lat.

Ricky Martin rzadko chwali się w sieci zdjęciami swoich synów. Matteo i Valentino, którzy urodzeni zostali z pomocą surogatki, mają już 8 lat i są naprawdę uroczy.

Ostatnio paparazzi przyłapali bliźniaków na lotnisku w stolicy Puerto Rico, San Juan.

Chłopcy zaskoczyli wszystkich nie tylko tym, jak duzi już są, ale również... swoją elegancją. Obaj byli też wyposażeni w urocze plecaki z bohaterami "Gwiezdnych Wojen".

ZOBACZ ZDJĘCIA SYNÓW RICKY'EGO MARTINA! >>

Ricky Martin wielokrotnie wypowiadał się publicznie na temat ojcostwa. Gwiazdor nie ukrywa, że dla synów często rezygnuje z obowiązków zawodowych, a gdy nie może tego zrobić, oni podróżują razem z nim.

Matteo i Valentino, pomimo młodego wieku, mówią już też w... trzech językach.

W domu mówimy po hiszpańsku, ale oczywiście korzystamy też z angielskiego, bo przecież mieszkamy w Stanach Zjednoczonych - mówił w rozmowie z Ellen DeGeneres wokalista. - Chłopcy chodzą też do francuskiej szkoły, chociaż ja zupełnie nie znam tego języka.

Martin do 2014 roku związany był z ekonomistą Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym wychowywał synów. Pomimo rozstania para nadal utrzymuje przyjacielskie relacje. Od kilku miesięcy wokalista łączony jest z urodzonym w Syrii szwedzkim artystą Jwanem Yosefem.

IN

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Ricky Martin rzadko pokazuje synów. Matteo i Valentino mają już 8 lat, są coraz więksi i... PRZEUROCZY
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gnom

    Oceniono 3 razy -1

    Fajna rodzinka. Widać, że kochają się i mają ze sobą świetny kontakt. Wszystkiego dobrego....

  • Gość: Berta

    Oceniono 1 raz -1

    Ech, stary dobry Ricky Martin! jak ja go kiedyś uwielbiałam! Tyle hitów... :-) A osoatnio od 3 dni słcuham non stop nowych Schabów. "Ludzie są fajni". Słyszeliście ta piosenkę? Fajna, lekka, wakacyjna. W sam raz na upalny koniec lata, jaki aktualnie mamy ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX