M jak miłość. Z serialu zniknie Jan Wieczorkowski. Wiemy, co się stanie z jego postacią

M jak miłość

M jak miłość (Fot. MTL Maxfilm)

W najbliższych dniach z serialem "M jak miłość" pożegna się Jan Wieczorkowski. Biznesmen Jacek Mrozowski, którego rolę odgrywa, wyjedzie w interesach i raczej już nie wróci.

"M jak miłość" to ulubiony serial tysięcy Polaków. Fanów w najbliższych odcinkach czekają spore zmiany. Dotkną one postać graną przez Jana Wieczorkowskiego.

M jak miłość. Jan Wieczorkowski odchodzi z serialu

Jan Wieczorkowski kończy współprace z ekipą "M jak miłość" i to już w najbliższych odcinkach. Jego Jacek Mrozowski, który dość często w serialu wyjeżdżał w interesach i raczej więcej go nie było, niż był, w końcu opuści kraj na dobre.

Jacek Mrozowski tym samym definitywnie zostawi Agnieszkę, którą gra Magdalena Walach. Agnieszka o rozstaniu z Jackiem opowie swojej najbliżej przyjaciółce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) już w odcinku 1406.

M jak miłość. Agnieszka szybko znajdzie nowego "Jacka Mrozowskiego"

Agnieszka po rozstaniu z Jackiem Mrozowskim nie pozostanie długo sama. Wiadomo już, że wspólne sceny z Magdaleną Walach będzie miał Paweł Deląg, grający w serialu Michała.

Słońce. Quiz wiedzy ogólnej
1/15W kolejności od Słońca Ziemia jest planetą:
Zobacz także
  • M jak miłość. Odcinek 1402 "M jak miłość" odcinek 1402. Czy Olek zdradzi Anetę z Agą? Ta kłótnia nie wróży nic dobrego
  • Ewelina Serafin i Kacper Kuszewski Pamiętacie Kaśkę, dziewczynę Marka z "M jak Miłość"? Aktorka pojawiła się na urodzinach serialu. Co za zmiana!
  • Weronika Rosati. "M jak Miłość". Marcin Bosak po 12 latach wraca do serialu! "Podpisał już umowę"