"M jak miłość" online. Streszczenia odcinków. Olek i Madzia ROZSTANĄ SIĘ?!

M jak miłość. Maurycy Popiel i Anna Mucha

M jak miłość. Maurycy Popiel i Anna Mucha (MTL MaxFilm)

Streszczenie ONLINE odcinków 1244-1245 "M jak miłość". Czy małżeństwo Chodakowski przetrwa kryzys?

Olek (Maurycy Popiel) szykuje się do wyjazdu na kontrakt. a Magda (Anna Mucha) czuje, że ich dawne szczęście znikło bez śladu. Czy małżeństwo Chodakowskich przetrwa nowy kryzys? Zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość”, a w nich.

Przez kolejne dni młoda para będzie kłócić się niemal non stop. Aż w końcu Magda, pełna goryczy, rzuci do ukochanego:
- Rodziną nie jest się tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień... Tylko do takiej wiedzy trzeba, Olek, dorosnąć!

Załamana, dziewczyna zajrzy później do bistro i opowie o swoich kłopotach Kindze (Katarzyna Cichopek).
- Olek w ogóle nie widzi problemu, uważa, że jak będzie do nas często przylatywał, to wszystko będzie okay! Zresztą, cóż to jest „parę miesięcy”, zleci jak z bicza trzasnął. A ja się boję, że jeśli już teraz tak ciężko nam się dogadać, to co będzie potem? Wszystko się posypie!
- Czasem taka przerwa dobrze ludziom robi...
Zduńska spróbuje przyjaciółkę pocieszyć, ale Magda pokręci tylko głową:
- Może popełniłam błąd, godząc się na ten wyjazd Olka? A może jeszcze większy błąd popełniłam, decydując się tak szybko na ślub?

Tymczasem Maciek (Franciszek Przanowski) od razu wyczuje, że rodzice mają kłopoty. I po kolejnej kłótni, przestraszony, zapyta cicho Olka:
- Ale pogodzicie się, prawda? Bo wiesz. niedawno straciłem tatę. I nie chcę teraz. stracić ciebie.
Jednak to nie wystarczy, by zatrzymać Chodakowskiego w kraju...

W finale Olek zostawi rodzinę i wyjedzie. A Magda, gdy jej ukochany wsiądzie do samolotu. postanowi zacząć nowe życie! Kilka dni po rozstaniu dziewczyna pojawi się w kancelarii Budzyńskiego - starając się o posadę sekretarki. Czy dzięki pracy zapomni o problemach. i o mężu, dla którego kariera jest ważniejsza od miłości?

Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach "M jak miłość"! 

Odróżniasz nektarynkę od brzoskwini? To masz już jeden punkt
1/13Na zdjęciu są brzoskwinie czy nektarynki?
Zobacz także
  • Wzięła udział w jednym z największych oszust w historii reality show. Sprawa była niemałym skandalem i jak dotąd, żadna stacja nie zdecydowała się powtórzyć tego numeru. Czy wykorzystała szansę, jaką jej dała wtedy telewizja? Była gwiazdą porno, prostytutką i główną bohaterką show "Wszystko o Miriam". Okazała się mężczyzną! A dzisiaj...
  • On opalony, z kucykiem, w kwiecistej (ZAWSZE) rozpiętej koszuli, ona drobna ognisto -ruda i bardzo seksowna - razem tworzyli zgrany detektywistyczny duet, który potrafił rozwikłać najbardziej skomplikowaną zagadkę i dać radę najbardziej krwawym bandziorom. Jeżeli urodziliście się już w XXI wieku, to najprawdopodobniej nie wiecie, że mowa oczywiście o Nicku Slaughterze i Sylvie Girar - bohaterach kultowego w latach 90. serialu "Żar tropików". Pamiętacie "Żar tropików". Zobaczcie, jak dziś wyglądają Nick i Sylvie
  • Helena Englert ma 16 lat i jest córką Jana Englerta oraz Beaty Ścibakówny. Od niedawna wciela się w rolę Angeli w serialu "Barwy szczęścia". Choć nastolatka od dziecka przebywała w atmosferze przepełnionej miłością do teatru, jak i aktorstwa filmowego, nie wie jeszcze do końca, czym chciałaby zająć się w życiu. Być może pierwsza rola okaże się dla niej przełomowa. Helena Englert debiutuje w "Barwach szczęścia". Jej postać? KONTROWERSYJNA. Poznajcie córkę Englerta i Ścibakówny